68. Granda na Pięści z turniejem międzynarodowym!

Fani boksu amatorskiego z pewnością znają odbywającą się cyklicznie Grandę na Pięści. Odbywająca się na warszawskim Torwarze w klubie Legia Fight Club impreza za każdym razem ściąga do hali zawodników oraz pasjonatów boksu, którzy chcą sprawdzić swoje umiejętności w szermierce na pięści. Granda rozwija się z edycji na edycję, kolejny krok zostanie postawiony w dniach 19 i 20 lutego.

Po raz pierwszy rozegrany zostanie dwudniowy I Międzynarodowy Turniej Polish – Warsaw Boxing Cup. W turnieju wystąpią zawodnicy wielu grup wiekowych, od młodzika do seniora. Będą reprezentować nie tylko kluby z Polski, na warszawskim ringu pojawią się m.in. zawodnicy z Czech czy Uzbekistanu.

Oprócz turnieju tradycyjnie nie zabraknie walk sparingowo-szkoleniowych, w których mierzą się pasjonaci boksu. Każdy zawodnik, który chce wziąć udział w zawodach może zrobić to poprzez zgłoszenie się przez stronę https://orzel-syrenka.pl/zapisy/ (konieczne przejście badań lekarskich i spełnienie wymogów dotyczących stroju.

Więcej szczegółów dostępnych na profilu organizatora na facebooku: https://www.facebook.com/Warszawska-Granda-101898004635379

Leave a Reply