9 grudnia w Warszawie XI Mikołajkowa Gala Landowski Boxing Night

9 grudnia w Hali Sportowej Bielany odbędzie się Mikołajkowa Gala Landowski Boxing Night. Galę poprowadzi Szymon Majewski, a kibice będą mieli szansę otrzymać specjalne mikołajkowe prezenty.

Landowski Boxing Night to cykliczna impreza organizowana co pół roku przez braci Łukasza i Karola Landowskich. Emocje bokserskie zapewnią osoby uprawiające rekreacyjnie boks w Landowski Boxing School, a także utytułowani zawodnicy boksu olimpijskiego zrzeszeni w klubach z całej Polski.

Gale Landowski Boxing Night mają na calu promowanie boksu głównie wśród dzieci i młodzieży. – Po ostatnich galach liczba uczestników zajęć dla najmłodszych wynosi około 25-30 osób, a czasem przychodzi i 40 osób – wymienia Karol Landowski.

Choć trenerów Łukasza i Karola można było zobaczyć w tym roku w narożnikach zawodowców to głównie skupiają się na pracy z młodzieżą. I są już tego efekty. – W tym roku osiągnęliśmy sukcesy w postaci 3 medali Mistrzostw Polski – brązowy kadetów zdobył Krystian Różycki i złoty oraz brązowy młodzików braci Macieja Sulęckiego – Pawła i Kuby. Bracia wystąpili też na Mistrzostwach Europy Młodzików w Rumunii – mówi Karol Landowski.

Dlatego na gali odbędzie się prezentacja najmłodszej grupy Landowski Boxing School, żeby pokazać kibicom jak wygląda trening boksu dla dzieci. – Zawsze na to stawiamy, chcemy pokazać rodzicom, którzy mają wątpliwości, że warto zapisać dzieci na boks – mówi Karol Landowski.

Galę Landowski Boxing Night wspiera kilka dużych firm z branży sportowej, kosmetycznej czy spożywczej. Łukasz Landowski zachęca, żeby biznes szerzej włączał się w promowanie boksu wśród dzieci i młodzieży. – Taka gala to możliwość wsparcia karier młodych pięściarzy, którzy w przyszłości mają zdobywać medale dla Polski. Zapraszamy na naszą stronę internetową landowskiboxing.com (http://landowskiboxing.com/zostan-sponsorem-landowski-boxing-night/). Tam przygotowaliśmy specjalną ofertę dla biznesu.

Tym razem ze względu na grudniową datę będzie to gala mikołajkowa z prezentami dla kibiców. – Prezenty przygotowała firma Remington i Bakaland. Będziemy mieli także vouchery do restauracji Republika Burgera oraz Jaś&Małgosia – zapewnia Łukasz Landowski.

Na gali pojawią się znani sportowcy i bokserzy: Paweł Nastula, Maciej Sulęcki, Norbert Dąbrowski, Albert Sosnowski, Paweł Głażewski i mistrzyni świata WBO Interim Ewa Brodnicka.

XI Mikołajkowa Gala Landowski Boxing Night, 9 grudnia (sobota), godz. 18.00, Hala Sportowa Bielany, ul. Staffa 3/5 w Warszawie.

Bilety w cenie 30 zł – zwykły i 100 zł z VIP roomem do nabycia w Nastula Club Bielany 0 ul. Ogólna 9 oraz Implus, ul. Daniłowskiego 2/4, u trenerów Łukasza i Karola Landowskich, a także w dniu gali.

Dodaj komentarz