Kownacki kontra Arreola już 3 sierpnia!

Świetne wieści dochodzą zza oceanu. Jak podał na Twitterze dobrze poinformowany Mike Coppinger, Adam Kownacki wyjdzie do ringu 3 sierpnia. Jego przeciwnikiem na gali w Nowym Jorku będzie Cris Arreola. Organizatorzy nie podali jeszcze oficjalnego komunikatu o walce.

Arreola niedawno odniósł zwycięstwo w ładnym stylu nad niepokonanym Augustusem. Preferuje ofensywny styl walki, lubi ringową bijatykę, a jego taktyka będzie wodą na młyn dla rozpędzonego Adama.

Kownacki oczywiście jest faworytem takiego zestawienia, w ringu możemy liczyć na dobre show. Dla Polaka to starcie może być ostatnim pojedynkiem przed walką o pas mistrza świata wagi ciężkiej. Niewiele wskazuje na to, by Deontay Wilder i Anthony Joshua mieli się szybko dogadać, więc zapewne stoczą jeszcze co najmniej po jednej walce przed możliwą konfrontacją. W takim przypadku zawodnikiem, który od razu nasuwa się jako rywal dla Wildera jest nasz Babyface.

Czekamy na potwierdzenie informacji Coppingera przez Premier Boxing Champions i liczymy, że 3 sierpnia Kownacki po raz kolejny pokaże, że jest pięściarzem klasy światowej.

Leave a Reply