Adamek – Miller oficjalnie w październiku w USA! (Video z konferencji)

A więc jednak, Tomasz Adamek zmierzy się z Jarrellem Millerem podczas gali w Chicago 6 października. Informację potwierdził promotor Eddie Hearn oraz Matchroom Boxing USA.

To co mówiło się nieoficjalnie od kilku dni teraz zostało ogłoszone. Adamek wraz z Millerem wystąpią na pierwszej gali, którą wyemituje platforma DAZN. Hala walki to Wintrust Arena.

„Góral” pojedynkujący się z Amerykaninem będzie jedną z kilku atrakcji wieczoru. Jego walka z Millerem poprzedzi starcia takich zestawień jak Artur Beterbijew z Callumem Johnsonem (o pas IBF w półciężkiej), Jesse Vargas z Thomasem Dulorme’m, oraz starcie o pas WBA w super koguciej pomiędzy Danielem Romanem z Gavinem McDonnellem.

Póki co nie znamy stawki walki Polaka z „Big Baby”, jednak w międzyczasie, któraś z federacji może zechcieć dołożyć regionalny czempionat do szali. Na tą chwilę nie znamy też dystansu, na jakim zmierzą się pięściarze, ale spodziewajmy się dziesięcio, lub dwunastorundowego starcia.

Przypomnijmy, że Adamek ostatni raz boksował w kwietniu w Częstochowie, kiedy pokonał przed czasem Joeya Abella. Miller natomiast zanotował punktową wygraną nad Johannem Duhaupasem, również w kwietniu tego roku.

Zobaczcie też video z konferencji, na której znaleźli się zapowiedziani zawodnicy.

Dodaj komentarz