Artur Szpilka wraca na ring

Po nieudanej wyprawie do Wielkiej Brytanii i gorzkiej porażce przed czasem z Dereckiem Chisorą, Artur Szpilka powróci w październiku.Polski ciężki nie poznał jeszcze nazwiska rywala, jednak te powinno zostać ogłoszone w ciągu kilku dni.

Szpilka wystąpi w Sosnowcu 26 października na gali Knockout Boxing Night 8 organizowanej przez Andrzeja Wasilewskiego. Nie są jeszcze znane pozostałe nazwiska, jakie wejdą tego wieczoru do ringu, jednak możemy liczyć na pełną plejadę zawodników z Knockout Gymu. Być może do ringu wejdzie Fiodor Czerkaszyn, który na dzień dzisiejszy wygląda na największą nadzieję stajni Knockout Promotions. Urodzony na Ukrainie Czerkaszyn odniósł w lipcu trzynastą wygraną.

Artur Szpilka w lipcu przegrał w drugiej rundzie przez ciężki nokaut ze wspomnianym Chisorą i wydaje się, że to teraz Polska będzie jego głównym (i jedynym?) terenem do walk. Szpilka jest pod presją, gdyż lipcowy nokaut niemal definitywnie przekreślił go w kwestii walk na światowych salonach. Polak będzie próbował wrócić na właściwy tor, jednak czas pokaże, czy w boksie Szpilki jest jeszcze miejsce na poprawę.

Dodaj komentarz