Będzie rewanż Bigis – Najman!

Pamiętacie zapewne przedtygodniowe „starcie” Marcina Najmana z nieznanym szerszej publiczności Richardsem Bigisem? Otóż okazuje się, że promotor gali na Stadionie Narodowym nie może pogodzić się ze swoją porażką i jest zdecydowany na rewanż. Najman poinformował, że do starcia numer dwa dojdzie 6 października.

Pierwszy pojedynek zakończył się zgłoszeniem przez Najmana kontuzji w czwartej rundzie. Wcześniej Polak nazbierał sporo ciosów od wolno poruszającego się i pasywnego Łotysza, samemu nie stwarzając między linami większego zagrożenia. Pojedynek został skwitowany przez kibiców ogromną porcją gwizdów. Nie spodziewamy się, by fani byli ciekawi, co stanie się gdy zawodnicy ponownie spotkają się w ringu.

Przy okazji musimy przyznać, że Bigis wygrał los na loterii. Nie oszukujmy się, walczyć z kimś poważnym o większe trofea ma on takie szanse jak Panama na wygranie Mundialu. Dzięki Marcinowi Najmanowi może jednak opowiadać kumplom przy piwku, że walczył na gali na 50-tysięcznym (co prawda wypełnionym) stadionie, a jego zwycięstwo ogłosił sam Michael Buffer. To się nazywa mieć szczęście.

Na wielkie grzmoty w rewanżu się jednak nie nastawiamy. Na obecność Buffera i stadion też.

Dodaj komentarz