Będzie rewanż Mayweathera z Pacquiao? „Money” potwierdza rozmowy!

Czy kogoś jeszcze interesuje nieco zapomniany i emerytowany Floyd Mayweather? Mniemamy, że znajdzie się sporo kibiców, którzy obejrzeliby dawnego mistrza ponownie w ringu. Ku zaskoczeniu, okazuje się, że powrót „Moneya” wcale nie jest niemożliwy. Potwierdza to sam Amerykanin, który opublikował w mediach krótki filmik, na którym wypowiedział się w kwestii rewanżu z Mannym Pacquiao. Rzekoma druga walka miałaby odbyć się w Arabii Saudyjskiej, gdzie właśnie zmierza Mayweather, by podjąć rozmowy… a przynajmniej tak twierdzi sam „Money”.

Chciałbym wam podziękować. To zaszczyt móc przybyć do Arabii Saudyjskiej i podjąć z wami rozmowy w temacie rewanżu Mayweather vs. Pacquiao. Arabio Saudyjska, Floyd Mayweather. Jestem w drodze – zakończył Mayweather.

Mayweather, który śladem Anthony’ego Joshua i Andy’ego Ruiza poszuka sporych pieniędzy na bliskim wschodzie, jest nieaktywny 2017 roku, kiedy znokautował Connora McGregora. Z Pacquiao Amerykanin mierzył się w 2015 roku. Wówczas bez większego problemu wypunktował on Filipińczyka podczas gali w Las Vegas.

worldboxingnews / twitter – Floyd Mayweather

Leave a Reply