Beterbijew znokautował Smitha Jr [VIDEO]

Artur Beterbijew potwierdził minionej nocy na gali w USA, że należy do absolutnego topu wagi półciężkiej. Rosjanin zastopował Joe Smitha Jr w unifikacyjnym starciu o pasy WBC, WBO i IBF.

Beterbijew miał rywala trzykrotnie na deskach, nim sędzia przerwał walkę. Walka trwałą niecałe dwie rundy, w trakcie których Beterbijew zdominował Amerykanina. Beterbijew znalazł szybko sposób na Smitha w postaci prawego sierpa. Rosjanin za każdym razem posyłał go na deski właśnie tym uderzeniem. W drugiej odsłonie Amerykanin nie zdołał dojść do siebie i wyraźnie zraniony dał się ponownie trafić kombinacją. Smith co prawda nie upadł po raz czwarty, ale wyraźnie naruszony dał powody ringowemu do przerwania zawodów.

Na Beterbijewa czeka teraz chyba największy test w karierze w postaci Dmitrija Biwoła, który dzierży pas WBA Super. Biwoł wyraził już wcześniej chęć walki z Beterbijewem. Pozostaje nam czekać na decyzję drugiej strony. Wszystko jednak wskazuje, że na koniec roku dostaniemy bezdyskusyjnie hitową walkę.

Leave a Reply