Blisko rewanżu Mayweather – Pacquiao

Jeszcze do niedawna sytuacja wydawała się mało prawdopodobna, lub niemożliwa, ale jednak, wiele wskazuje, że doczekamy się rewanżu Floyda Mayweathera z Mannym Pacquiao.

W zeszłym tygodniu to Mayweather pierwszy ogłosił, że chce drugiej potyczki z Filipińczykiem, najlepiej pod koniec obecnego roku. 41-letni były czempion w pięciu wagach dobił rok temu do okrągłych pięćdziesięciu walk bez porażki. Amerykanin zastopował Connora McGregora podczas kasowej gali w Las Vegas.

Pacquiao jest obecnie posiadaczem pasa WBA Regular w wadze półśredniej, po tym, jak pokonał przed czasem Lucasa Matthysse. 39-latek potwierdził, że coś jest na rzeczy w sprawie rewanżu, jednak żadne porozumienie nie zostało jeszcze osiągnięte.

Nie, nic konkretnego się nie wydarzyło. Będziemy kontynuować negocjacje. Wpadliśmy na siebie na jednym z wydarzeń w Japonii. To  duża walka, a reakcja fanów podczas naszego spotkania była niesamowita. Floyd mówił, że to będzie łatwa walka, zatem odpowiedziałem, że musimy ponownie spotkać się w ringu. To ja teraz posiadam pas. Jest spora możliwość, że walka się odbędzie, on chce mojego pasa. Mam potwierdzić swoją następną walkę w ciągu tygodnia z Mayweatherem lub z kimś innym. Są jeszcze Amir Khan, Terrence Crawford i Adrein Broner – mówił Pacquiao dla GMA News.

Źródło: boxingscene

Leave a Reply