Bradley wypunktował Vargasa (VIDEO)

Były posiadacz trofeów w kategoriach super lekkiej i półśredniej Timothy Bradley (32-1-1, 12 KO) okazał się lepszy na dystansie dwunastu rund od niepokonanego do tej pory Jessie Vargasa (26-1, 9 KO) na gali w Carson.

Bradley rozpoczął walkę od pressingu, który z minuty na minutę był coraz bardziej efektywny. Vargas starał się wyprowadzać kontry, często z dobrym skutkiem, ponieważ Desert Storm był dość otwarty, jednakże aktywność Jessiego była zbyt mała, by kraść zdecydowanie rundy. Prawdziwy cyrk obejrzeliśmy w ostatnich sekundach walki, kiedy Bradley został zraniony po jednym z ataków przeciwnika. Vargas czując krew, ruszył na Bradleya chcąc go dobić, ale „Pustynna burza” klinczowała do samego końca, ratując walkę. Kiedy na hali rozbrzmiał gong, oznaczający ostatnie 10 sekund starcia, sędzia Pat Russel wziął go za końcowy i rozdzielił zawodników, odsyłając ich do narożników. Vargas odebrał to jako TKO na Bradleyu i świętując wygraną pobiegł do swoich sekundantów. Po chwili zamieszania ogłoszono Bradleya zwycięzcą wynikiem 116-112, 117-111 i 115-112.

Jedna myśl na temat “Bradley wypunktował Vargasa (VIDEO)