Breazeale: Kliczko go znokautuje

dominic breazealeDominic Breazeale (17-0, 15 KO) który będzie walczyć 25 czerwca w Londynie o pas IBF z Anthonym Joshuą (16-0, 16 KO) uważa, że Władimir Kliczko (64-4, 53 KO) zrewanżuje się Tysonowi Fury’emu (25-0, 18 KO) i powróci na tron wagi ciężkiej. Dodał również, że „Król Cyganów” nadawałby się do WWE.

Kliczko go znokautuje. Myślę, że za pierwszym razem miał po prostu zły dzień. Fury wygląda teraz na wielkiego zaniedbanego lenia. Przed nim dużo pracy. Mam nadzieję, że Kliczko zdoła wrócić. Byłem w szoku. Od pierwszego gongu Kliczko nie był sobą. Wyglądał na kogoś, kto się postarzał, może miał za długi obóz. Potem wyszły na jaw różne historie, te sprawy z żoną, dzieckiem. To mogło na niego wpłynąć. Mam nadzieję, że wszystko sobie uporządkował i znowu jest skupiony. Dobrze się sprzedaje, wykonuje fenomenalną robotę. Są tacy, którzy duża gadają, a w ringu nie potrafią poprzeć swoich słów. Jak Fury’emu nie pójdzie w boksie, to zawsze może spróbować sił w WWE – powiedział Amerykanin.

Do rewanżowego pojedynku Kliczko-Fury dojdzie 9 lipca w Manchesterze. Wcześniej Breazeale spróbuje odebrać pas Joshule w Londynie.

Źródło:  fighthype

Dodaj komentarz