Brodnicka – Philips: Dzisiaj trening medialny

ewa brodnickaJuż dzisiaj odbędzie się trening medialny, na którym dla zebranych w Centrum Handlowym Auchan w Łomiankach – ul. Brukowa 25 kibiców, pokaże się m in. Ewa Brodnicka. Promotor pretendującej do pasa EBU Polki poinformował o wydarzeniu za pomocą portalu społecznościowego.

Trening medialny odbędzie się w czwartek o godzinie 18:00 w Centrum Handlowym Auchan w Łomiankach – ul. Brukowa 25. Ceremonia ważenia w tym samym miejscu – w piątek o 15:30. W obu przypadkach oczywiście wstęp wolny dla wszystkich kibiców.

Podczas treningu medialnego wystąpią Ewa Brodnicka (9-0, 2 KO) i jej rywalka Elfi Philips (6-2-3, 2 KO). Przypomnijmy, iż lepsza z tej dwójki zostanie nową mistrzynią Europy wagi lekkiej. Ponadto kibice zobaczą w akcji również „Saszę” Sidorenko (1-0) oraz Karolinę Łukasik (11-1, 3 KO).

Gala w sobotę – start od godziny 19:00. Hala Sportowa ICDS przy ul. Staszica 2. Bilety są jeszcze dostępne na eBilet.pl, w sieci Empik na terenie całego kraju oraz w Centrum Boksu Leonidas, ul. Staszica 2 w Łomiankach.

Oczywiście na gali będą również pojedynki męskie – Boruta vs Hramyka w wadze półśredniej, Balski vs Hurbo w junior ciężkiej, Parzęczewski vs Juhasz w półciężkiej i Jeżewski vs Letr w umownym limicie 95 kg – czytamy na profilu Tymex Boxing Promotion.

Źródło: Tymex Boxing Promotion/FB

Leave a Reply