Brook nie czeka na Khana. Chce walki z Pacquiao.

kellKell Brook (35-0, 24 KO) po stosunkowo łatwym zwycięstwie nad Frankiem Gavin (22-2, 13 KO) już myśli o kolejnych pojedynkach. Mistrz świata IBF z racji tej samej kategorii wagowej bardzo często jest wirtualnie parowany z Amirem Khanem. The Special K nie jest jednak za wszelką cenę zainteresowany pojedynkiem z pięściarzem z Boltonu. Twierdzi, że jest już znudzony tymi porównaniami i wie, że Khan po prostu nie chce tej walki. Wskazuje poprzez swojego promotora jednak innych pięściarzy, z którymi mógłby walczyć, wymieniając trzy mocne nazwiska z międzynarodowego rynku.

To już się robi nudne, łączenie mnie z Khanem. Mam tytuł, więc czego on nie chce walczyć. Frankie miał jaja by wyjść ze mną do ringu, więc się pojedynkowaliśmy. On był świetnym amatorem, mogłem sprawdzić na nim swoje umiejętności: powiedział Brook.

Promotor zawodnika z Sheffield, Eddie Hearn dodał: Brytyjska publiczność jest już rozczarowana tym, że nie dochodzi do walki Kella z Amirem Khanem. Jesteśmy tym podekscytowani, ale zainteresowanie spada, ponieważ nie można tego zobaczyć. Patrzymy do przodu. Chcemy walki z Riosem, Thurmanem, Pacquiao.

Leave a Reply