Canelo Alvarez – Gołowkin: kursy bukmacherów

 

Już w sobotę jedna z najważniejszych walk tego roku w zawodowym boksie. Na ringu w Las Vegas zmierzą się Gienadij Gołowkin (37-0, 33 KO) i Saul Canelo Alvarez (49-1, 34 KO). Starcie to wskaże najlepszego pięściarza kategorii średniej, a być może pozwoli nawet jego bohaterowi przejść do historii. Jak w przypadku każdej wielkiej walki nie próżnują bukmacherzy. Specjaliści z LVBet.pl wystawili kursy na to wydarzenie. Faworytem rywalizacji jest dominujący swoich rywali i odprawiający ich przed czasem Kazach. Należy jednak zaznaczyć, że jeszcze rok – dwa lata temu szanse Meksykanina były oceniane dużo niżej.

Bukmacherzy nie wykluczają zwycięstwa Gołowkina przed czasem. Kurs na takie rozstrzygnięcie jest niższy, niż jego zwycięstwo na punkty. Wysoko wycenione jest zwycięstwo przed czasem Canelo. Tradycyjnie najmniej prawdopodobnym rozstrzygnięciem jest remis. Grafika z kursami: LvBet.pl.

Walka Alvarez – Gołowkin była jednym z tematów Magazynu wRingu.net. Jeśli klikniecie w poniższy przycisk, przeniesiecie się do momentu, w którym dyskusja toczy się właśnie o tej walce. Dowiecie się, kto jest faworytem walki według naszej redakcji i czego oczekujemy po sobotnim boju.

<<<<Subskrybuj nasz kanał na Youtube>>>>

zdjęcie:boxingscene

 

 

Dodaj komentarz