Charr znowu czysty! „Hitowa” walka z Oquendo o pas w ciężkiej coraz bliżej.

Słynny syryjski wojownik Manuel Charr został oczyszczony z zarzutów dopingowych przez federację WBA. Znany nie tylko z walk w zawodowym ringu ale także z bójek z szemranymi typami pod kebaba pięściarz będzie mógł dzięki temu przystąpić do walki o pas „mistrza świata WBA Regular wagi ciężkiej „. Federacja jako powód podaje złamanie procedur przy postępowaniu z próbką B.

Znany jest już rywal, z którym Charr w terminie 60 dni ma wyjść do ringu. Jest to czekający na swoją szansę od prawie 5 lat Fres Oquendo. Wygrał on proces z wlodarzami WBA i cierpliwie czeka na swoją szansę na (pas) dolary. Plotki głoszą, że prawa pretendenta nabył bezpośrednio po bitwie pod Grunwaldem, gdy swoją szansę przegrał mistrz krzyżacki.

Gwoli ścisłości przypominamy że pas WBA w wersji super posiada prawdziwy lider tej organizacji, Anthony Joshua.

Czekamy na rozwój wydarzeń licząc, że problem Oquendo raz na zawsze zostanie załatwiony i ten leciwy już zawodnik nie będzie musiał nadwyrężać swojego zdrowia. Pojawi się jednak inny problem. Po ewentualnym zwycięstwie Charr zacznie głośno domagać się walki z Anthonym Joshua, a tego jednak nie chcielibyśmy oglądać..

Dodaj komentarz