Chisora kolejnym rywalem Joshuy

chisoraEddie Hearn, który jest promotorem Anthony’ego Joshuy (16-0, 16 KO) zdradził, że Dereck Chisora (25-5, 17 KO) może być kolejnym rywalem czempiona IBF w wadze ciężkiej. Oczywiście aby dostać mistrzowską szansę musi dziś wygrać z Kubratem Pulewem (22-1, 12 KO).

Wiele się dzieje w wadze ciężkiej, a to (Chisora-Pulew) jedna z najlepszych walk. Zapomnijcie o pasie europejskim, to wspaniały pojedynek w skali światowej. Trzymam kciuki za Derecka. Jak wygra, będzie głównym kandydatem do potyczki z Joshuą, o ile ten pokona Breazeale’a. Powiedział mi, że jak pokona Pulewa w Niemczech, to zapłacę mu dwa razy więcej. Ma jaja, podoba mi się jego podejście, ale ma trudne zadanie, walczy w Niemczech, to będzie ciężki pojedynek – stwierdził Hearn.

Jak widać nie będzie to już pierwsza propozycja dla „Del Boya” na walkę z mistrzem olimpijskim z Londynu. Chisora zmierzy się już dziś w Hamburgu o wakujący pas mistrza Europy z Pulewem, natomiast Joshua 25 czerwca będzie walczyć z Dominikiem Breazeale’em (17-0, 15 KO).

Źródło: Sky Sports

Dodaj komentarz