Chisora – Whyte NA ŻYWO runda po rundzie!

Oto zapis relacji na żywo z walki Dereck Chisora – Dillian Whyte. Po niesamowitej ringowej wojnie, Whyte zwyciężył przez ciężki nokaut w ostatniej rundzie!

Runda 11

CHISORA ZNOKAUTOWANY! Najpierw traci punkt po ataku łokciem, chwilę później rozpoczyna natarcie. Potężny kontrujący prawy ścina go z nóg. Co za nokaut!

Runda 10

Dillian Whyte wygląda na świeższego zawodnika. Ataki Chisory stają się przewidywalne. Obaj nie chcą ustąpić i wymieniają sierpy, jednak kolejna runda dla zawodnika z Brixton.

Runda 9

Jak stwierdził komentator: beautiful brutality – idealne podsumowanie. Jednak więcej obrażeń zadał Whyte i wyrównał stan rywalizacji na naszej karcie punktowej.

Runda 8

Whyte dodaje do arsenału ciosy na korpus, jednak to nie one decydują o punktacji. Sędzia odejmuje punkt jego przeciwnikowi za cios poniżej pasa. Runda dwoma punktami dla Body Snatchera.

Runda 7

Tym razem Whyte wygrywa klarownie. Wydatnie pomaga mu w tym lewy prosty. Sprytnie unika szarż Chisory, do tego łapie go w narożniku i trafia.

Runda 6

Chisora, lecz bardzo niewyraźnie.

Runda 5

Lewy sierpowy. Znak firmowy tej rundy dla Derecka. Trafia na początku, po czym rusza na wojnę. Obaj nie unikają otwartych wymian. To jednak mający dzisiaj ksywkę „War” zawodnik walczy inteligentniej, bije na górę i dół. 10-9 Chisora.

Runda 4

Whyte ładnie pracował lewym prostym z defensywy, jednak od połowy rundy było to za mało na nacierający czołg w postaci Derecka. Kolejna runda dla niego.

Runda 3

Zaczęła się wojna! Chisora ruszył do przodu, skracał dystans i atakował potężnymi bombami. Bił zarówno na korpus jak i na górę. Whyte nie chciał pozostawać mu dłużnym, jednak to Del Boy był celniejszy i zadawał więcej mocnych uderzeń. 10-9 Chisora.

Runda 2

Obraz podobny do pierwszego starcia. Tym razem jednak Whyte dorzuca lewe proste z defensywy i ciosy podbródkowe w zwarciu co pozwala mu wygrać rundę. Chisora niecelny.

Runda 1

Chisora rusza do przodu, atakuje jabem, poprawia ciosami na korpus. Jest celny w swoich atakach. Whyte rzuca szerokie prawe, dwa nawet trafiają do celu, jednak to za mało by odebrać rundę Dereckowi. Chisora 10-9.

Dodaj komentarz