Cieślak vs Okolie 27 lutego

Świetna wiadomość na początek roku. Michał Cieślak (21-1, 15 KO) już 27 lutego zmierzy się w pojedynku z Lawrencem Okolie (17-0, 14 KO). Stawka walki będzie oczywiście posiadany przez Brytyjczyka pas WBO wagi junior ciężkiej.

Dokładna lokalizacja pojedynku nie została jeszcze ustalona. Wiadomo jedynie, że walka odbędzie się na terenie Wielkiej Brytanii. Dla Okolie będzie to druga obrona pasa wywalczonego w zeszłym roku w walce z Krzysztofem Głowackim. Przypominamy, że wówczas Głowacki poległ przez KO w 6 starciu. Później Okolie zmierzył się jeszcze z Dilanem Prasovicem, którego z łatwością znokautował w 3 rundzie. W rekordzie Anglika widnieje również starcie z Nikodemem Jeżewskim, który nie wytrzymał z Anglikiem nawet 2 rund.

Dla Cieślaka będzie to pierwszy występ od maja, kiedy zastopował już w pierwszej rundzie Jurija Kaszińskiego. I była to jedna jedyna runda, którą zawodnik z Radomia stoczył w zeszłym roku. Dla Cieślaka będzie to zarazem druga szansa wywalczenia tytułu po legendarnej już wyprawie do Kongo i przegranej w dobrym stylu z Ilungą Makabu.

pojedynek zostanie pokazany na platformie DAZN.

Leave a Reply