Cotto porozumiał się ustnie z HBO i GBP odnośnie kolejnej walki

cottMiguel Cotto (39-4, 32 KO) już 6 czerwca powróci do ringu, by zmierzyć się z Australijczykiem Danielem Geale (31-3, 16 KO) w obronie pasa WBC wagi średniej. Mimo tego, że większy fizycznie zawodnik liczy na niespodziankę i pokonanie Portorykańczyka, ten już planuje swoją przyszłość i liczy na lukratywne walki . Cotto podjął wstępne rozmowy z telewizją HBO i grupą Golden Boy Promotions odnośnie kolejnego przeciwnika. Zawodnik mierzy w kasowe walki, które oprócz wysoko postawionej poprzeczki w sensie sportowym, przyniosą odpowiednio wysokie gaże a także poziom zainteresowania widowni.

Junito liczy, że jego kolejnym rywalem będzie Saul Alvarez, dla obu walka mogłaby przynieść spore zyski finansowe, jej organizacja jest także korzystna dla promotorów i telewizji.

Nie ma na mnie żadnej presji, robię to co powinienem robić. Robię to co jest najlepsze dla mnie, dla mojej rodziny i kariery. Jestem jedyną osobą, która decyduje jak będzie ona wyglądać. Jestem już ustnie dogadany zarówno z Golden Boy Promotions jak i HBO, że w następnej walce  zmierzę się z Canelo, ale zobaczymy co stanie się po najbliższej walce: powiedział Cotto.

Leave a Reply