Czerkaszyn i Włodarczyk zawalczą w Suwałkach

Już niebawem odbędzie się kolejna gala Knockout Boxing Night. Tym razem kibice będą mogli zobaczyć jak w ringu zaprezentują się Fiodor Czerkaszyn (17-0, 11 KO), oraz wracający po długiej przerwie Krzysztof „Diablo” Włodarczyk (58-4-1, 39 KO).

Impreza odbędzie się w Suwałkach 17 lipca. Wiadomo już, że rywalem Czerkaszyna będzie Damian Bonelli (24-8,20 KO), który w przeszłości krzyżował już pięści z Maciejem Sulęckim oraz Łukaszem Maćcem i z obydwoma gładko przegrał. Ciężko oczekiwać, że będzie wyzwaniem dla utalentowanego i mocno bijącego Czerkaszyna.

Więcej niepewności niesie za sobą walka byłego dwukrotnego mistrza świata wagi junior ciężkiej. Krzysztof Włodarczyk ostatni pojedynek stoczył prawie dwa lata temu. Dodatkowo „Diablo” już od jakiegoś czasu pokazuje spadek formy. Niebawem skończy też 40 lat, ma za sobą mnóstwo walk i jeszcze więcej kontuzji. Biorąc pod uwagę to wszystko pozostaje dużą niewiadomą jakiego „Diablo” zobaczymy w ringu. Wszystko wyjaśni się już za kilka tygodni. Na razie nie jest znany rywal z którym Włodarczyk zawalczy. Na gali wystąpią również Kamil Bednarek, Przemysław Zyśk oraz Marek Matyja.

Gala zostanie wyemitowana na antenie TVP Sport.

Leave a Reply