Damian Wrzesiński nokautuje oraz pozostałe wyniki gali w Pionkach

W walce wieczoru wczorajszej gali w Pionkach kolejne zwycięstwo do rekordu dopisał Damian Wrzesiński (20-1-2, 6 KO). Rywalem Polaka był reprezentant Wenezueli Otto Gamez (19-3, 14 KO). Wrzesiński od pierwszego gongu objął prowadzenie w pojedynku przede wszystkim za sprawą dużej aktywności. Gamez nie miał wiele możliwości do nawiązania walki z dobrze dysponowanym zawodnikiem z Poznania. Walka zakończyła się w czwartej rundzie, kiedy Gamez po prawym sierpowym znalazł się na deskach i nie wstał z regulaminowym czasie. Po walce Wrzesiński po raz kolejny podkreślił, że jego celem jest zdobycia pasa mistrza Europy.

We wcześniejszych pojedynkach kibice mieli okazje obejrzeć między innymi pojedynek Laury Grzyb (3-0, 3 KO) z Bojaną Libiszewską (7-40, 1 KO). Młodsza zawodnicza od pierwszego gongu przejęła kontrole nad pojedynkiem. Ostatecznie walka zakończyła się przez TKO 3 z powodu rozcięcia łuku brwiowego Libiszewskiej.

Na gali w Pionkach zwycięstwa punktowe zanotowali również bracia Gibadło. Maksymilian z łatwością pokonał Denisa Mądrego. Trudniejszą przeprawę miał Stanisław, który wygrał przez SD z Tomaszem Gromadzkim. Kolejną wygraną do rekordu dopisał też Aleksander Strecki, wygrywając przez dyskwalifikacje w 5 rundzie za uderzenia w tył głowy.

Leave a Reply