Diablo chce walki z Huckiem

diabloKrzysztof Diablo Włodarczyk (49-3-1, 35 KO) rzucił wyzwanie  Marco Huckowi (38-3-1, 26 KO). Polak chce, by Niemiec udowodnił swoją ringową wartość właśnie w pojedynku z byłym mistrzem świata WBC i IBF. Zarzuca „Kapitanowi”, że tylko opuścił teren swojego kraju, gdzie był pod ochroną od razu przydarzyła mu się porażka.

– Marco, stań ze mną do walki! Tyle lat dzierżyłeś swój pas, walcząc na galach ARD w Niemczech, ale 14 sierpnia, gdy zmierzyłeś się z Krzysztofem Głowackim w Ameryce, twoja legenda super-mistrza nagle umarła. Gdy okazało się, że nie masz za sobą sędziego albo arbitrów punktowych, zostałeś znokautowany.(…)Zapraszam do ringu! Tylko ty i ja!  Opowiadałeś bzdury o naszych sparingach, ja wielokrotnie chciałem się z tobą zmierzyć, ale unikałeś wyzwania. Potrafisz wygrywać gdzieś indziej niż tylko w Niemczech? Pokaż, ile naprawdę jesteś wart!: powiedział Diablo, cytowany przez portal ringpolska.pl

Z pewnością walka dwóch byłych mistrzów świata, obdarzonych mocnym ciosem mogłaby przynieść sporo ringowych emocji. Na dzień dzisiejszy czekamy jednak na odpowiedź Hucka. Diablo jest gotowy do rywalizacji.

źródło: ringpolska.pl

Leave a Reply