Diablo znowu w akcji i test dla Czerkaszyna czyli gala w Zakopanem

Sobota stoi pod znakiem boksu. O wydarzeniach nocnych, czyli walce Adamek – Miller już pisaliśmy, czas więc przybliżyć czytelnikom co będzie działo się w Zakopanem podczas gali organizowanej przez Knockout Promotions. Największymi atrakcjami dla fanów będą występy Krzysztofa Diablo Wlodarczyka i Fiodora Czerkaszyna.

Wspomniany wyżej Włodarczyk bardzo dobrze zaprezentował się podczas gali w Rzeszowie, gdzie wypunktował mocnego Olanrewaju Durodolę. Tym razem jego poprzeczka zawieszona jest niżej, rywalem będzie Amerykanin Al Sands. Co prawda dysponuje solidnym rekordem, jednak wszystkie trzy porażki, które odnotował to porażki przed czasem. Czego więc powinien oczekiwać Diablo? Zwycięstwa w dobrym stylu i umocnienia pozycji w rankingu. Na co powinni liczyć fani? Efektowny nokaut.

Ukraść show może występ Fiodora Czerkaszyna. Utalentowany zawodnik, który dał się poznać już kibicom z jak najlepszej strony przejdzie poważny test. Jego rywalem będzie Bartek Grafka, o którego umiejętnościach nie trzeba przekonywać fanów boksu nad Wisłą. O tym, że jest w formie przekonaliśmy się podczas jego niedawnej walki że Streckim, gdzie przegrał po nezrozumiałej decyzji sędziów pokazując bardzo dobrą dyspozycję. Jesteśmy ciekawi jak na tle takiego rywala wypadnie szykowany do sukcesów na międzynarodową skalę Czerkaszyn. Grafka również z pewnością nie odpuści możliwości zwycięstwa. Nie przegapcie tej walki.

W Zakopanem do ringu powróci nieprzekonujacy nas ostatnio Patryk Szymański. Pewnie zwycięży, bo jego rywalem jest mający sześć  porażek w siedmiu ostatnich walkach El Massoudi, jednak nie o same zwycięstwo tu chodzi. To nie Polska piłka, że całą  karierę można przejechać z łatką młodego i utalentowanego, czas pokazac dorosły boks w ringu.

Kibiców w Zakopanem rozgrzeje dobrze znany z ringów amatorskich Damian Kawior, który zmierzy się z niepokonanym Mirzaewem.

Transmisja z gali w TVP Sport oraz w telewizyjnej jedynce (wydarzenie wieczoru). Zachęcamy do śledzenia, szczególnie dla walki Czerkaszyn  – Grafka.

Grafika: materiały organizatora

Dodaj komentarz