Dwie gale z Las Vegas w Polsacie Sport

Kolejna dobra wiadomość dla fanów boksu. Już w najbliższym tygodniu telewizja Polsat Sport pokaże transmisje z dwóch gal grupy Top Rank, o których pisaliśmy kilka dni temu.

Pierwsza impreza odbędzie się we wtorek 9 czerwca. W pojedynku wieczoru zaprezentuje się wschodząca gwiazda kategorii super piórkowej, Shakur Stevenson (13-0, 7 KO). Jego rywalem będzie Felix Caraballo (13-1-2, 9 KO) z Puerto Rico. Zawodnicy zawalczą na dystansie 10 rund. Wcześniej w walce kobiet zaprezentuje się utalentowana Mikaela Mayer (12-0, 5 KO). Warto będzie również zwrócić uwagę na młodych zawodników z kategorii ciężkiej: Guido Vianello (6-0, 6KO) oraz Jareda Andersona (3-0, 3 KO).

Dwa dni później w ringu MGM Grand zameldują się Jessie Magdaleno (27-1, 18 KO) oraz Yenifel Vincente (36-4-2, 28 KO). Obaj zawodnicy zmierzą się ze sobą w 10 rundowej walce w kategorii super piórkowej. Nieco wcześniej kibice będą mogli zobaczyć starcie o pas NABF w wadze piórkowej między Adamem Lopezem (13-2, 6 KO) oraz Luisem Coria (12-2, 7 KO).

Obie gale odbędą się w bez udziału publiczności i dziennikarzy. Ponadto zawodnicy będą umieszczeni na jednym, wyznaczonym piętrze hotelu. Posiłki również będą spożywać w wyznaczonym dla nich miejscu.

Jak pisaliśmy na początku, obie gale będziecie mogli obejrzeć na antenie telewizji Polsat Sport. Transmisja z pierwszej imprezy rozpocznie się w nocy z wtorku na środę. Start o godzinie 2.00. Druga galę obejrzymy w nocy z czwartku na piątek od godziny 3.00.

Leave a Reply