Floyd Mayweather Sr.: Khan to kłamca!

assassasZnany z ciętego języka i kontrowersyjnych wypowiedzi ojciec najlepszego pięściarza bez podziału na kategorie wagowe Floyda Mayweathera Jr. (48-0, 26 KO) Floyd Senior, odniósł się do wypowiedzi Amira Khana dotyczącej jego szans z walce z jego synem, o których to pochlebnie miał się wypowiadać starszy z Mayweatherów.

Khan w wywiadzie dla Daily Star powiedział, że Floyd Senior któregoś dnia podczas wspólnych treningów powiedział mu, że jest on osobą, która może wygrać z Moneyem. Starszy z Mayweatherów bez ogródek skomentował te słowa posądzając Khana o kłamstwo.

To kłamca. To jest największe kłamstwo na tej planecie. Spotkałem Khana w 2006 roku. Dał mi książkę z autografem, o tym jak był olimpijczykiem. On chciał, żebym był jego trenerem. Namawiał mnie do tego wraz ze swoim ojcem, ale nigdy do tego nie doszło, nigdy nie trenowaliśmy razem. Nigdy w życiu nie powiedziałem, że on pokona mojego syna, tak jak nigdy nie powiedziałem, że ktokolwiek może go pokonać: powiedział Mayweather Senior.

źródło: fighthype.com

Jedna myśl na temat “Floyd Mayweather Sr.: Khan to kłamca!

Leave a Reply