Froch: Moja siła i rozmiary zakończą serię Gołowkina

frochGwiazdor wagi super średniej Carl Froch (33-2, 24 KO) nadal nie wie, czy powróci jeszcze na ring. Coraz więcej mówi się jednak o jego walce z siejącym terror Giennadijem Gołowkinem (33-0, 30 KO). Taki pojedynek wzbudza ogromne zainteresowanie fanów, telewizji, wydaje się także, że samych pięściarzy, którzy coraz częściej wypowiadają się na temat ewentualnego starcia.

Strony rozpoczęły rozmowy, Kazach jest gotów przejść na taką walkę do wagi super średniej, Froch zaś jest coraz bardziej przekonany co do słuszności takiego zestawienia. GGG zdaje się być rywalem, który wykrzesze z ambitnego Brytyjczyka motywację do ciężkiej pracy.

Kobra z Nottingham jest przekonany, że może pokonać Gołowkina: „Wierzę, że jestem w stanie lepiej reagować na jego siłę, niż jego przeciwnicy z wagi średniej. Użyję moich rozmiarów i siły, by zakończyć jego serię zwycięstw i czysty rekord. Właśnie ta walka ekscytuje mnie, by wrócić do ringu ponownie. Zbiorę w jednym pokoju mojego trenera, promotora i moją partnerkę Rachel, porozmawiamy. Ale ostateczna decyzja i tak będzie należała do mnie” – powiedział Froch.

 

źródło: Daily Mail

Leave a Reply