Fury vs Wilder 3 – rekordowa waga Wildera (wideo)

Za nami ceremonia ważenia przed dzisiejszą galą wagi ciężkiej. Wiele osób zastanawiało się, jak zaprezentują się zawodnicy. Dużo też mówiło się o tym, że Fury miał być zapuszczony i wnieść do ringu ponad 130 kg. Kibice zastanawiali się również, jak zaprezentuje się Adam Kownacki przed nadchodzącym rewanżem z Robertem Heleniusem. Ceremonia pozwoliła na zweryfikowanie kilku pogłosek.

Jako pierwszy na wadze zameldował się właśnie Kownacki. Pochodzący z Łomży zawodnik zanotował solidne 117 kg, czyli o 3 mniej niż w pierwszej walce z Heleniusem. Szwed dla odmiany był o kilka kilogramów cięższy niż za pierwszym razem i na wadze zanotował 111,6 kg.

Jako kolejni na wadze pokazali się Frank Sanchez oraz Efe Ajagba. Pochodzący z Nigerii Ajagba zanotował 107,5 kg. Jego rywal był o 1,4 kg cięższy.

W końcu przyszła pora na bohaterów walki wieczoru. Już na pierwszy rzut oka rzucały się rozmiary Wildera. Zawodnik z Alabamy był ogromny i wyraźnie poprawił masę mięśniową. Podobnie pokazała to waga na, której zawodnik z Alabamy zanotował rekordowe 108 kg. Warto zaznaczyć, że to wzrost aż o 12 kg w stosunku do pierwszej walki z Tysonem. Obrońca pasa zanotował 125,6 kg, ale zważył się w ubraniu.

Przypominamy, że pojedynek będziecie mogli zobaczyć dziś w nocy na antenie TVP Sport. Początek transmisji o 2.00. Poniżej znajdziecie najciekawsze fragmenty wczorajszej ceremonii.

Leave a Reply