Gala Knockout Boxing Night: Undercard – wyniki

Wszyscy kibice boksu w Polsce żyją dziś pojedynkiem między Arturem Szpilką oraz Łukaszem Różańskim. Jednak zanim do niego dojdzie odbędzie się kilka innych ciekawych starć na rozgrzewkę. Poniżej przedstawiamy wam wyniki undercardu dzisiejszej gali w Rzeszowie.

Walka Szymona „Taxi Złotówy” Września z Fit Dzikiem również budziła sporo emocji. Panowie ewidentnie nie darzą się sympatią. Można to było zauważyć już po pierwszym gongu, kiedy to Fit Dzik szturmem ruszył na rywala. Stracił przez to sporo sił. Wrześniowi udało się przetrzymać napór rywala dzięki czemu kontrolował resztę trzy rundowej walki. Co prawda nie udało mu się znokautować Fit Dzika, natomiast pewnie zwyciężył na punkty.

Druga walka wieczoru to występ Damiana Kiwiora (8-1-1) z Pablo Mendozą (9-8, 9KO). Kiwior był od początku stroną nacierającą, jednak początkowo miał problem z dobraniem się do silnego Nikaraguańczyka. Silnie bijący latynos trafił potężnym prawym overhandem, którym ciężko znokautował Polaka. To koniec, na razie Damian musi odłożyć marzenia o wielkim boksie na później.

W pierwszym pojedynku na gali zmierzyli się Aleksander Bereżewski (1-0, 1KO) i Bronislav Kubin (20-26-2, 12 KO). Czech nie postawił żadnego oporu Polakowi. Już od pierwszej rundy Bereżewski mocno szarżował na bezradnego oponenta, posyłając go na deski. Chwilę potem Czech po raz kolejny wylądował na deskach, po czym sędzia zdecydował się na przerwanie walki.

Leave a Reply