Gala w Legionowie: Wyniki NA ŻYWO

Zapraszamy do wyników na żywo z gali w Legionowie. W walce wieczoru spotkają się Krzysztof Zimnoch i Michael Grant. Relację poprowadzi redaktor Michał Capała. Startujemy ok. godziny 19:00

Mountain View

ODŚWIEŻ WYNIKI>>>

23:25 To już koniec naszej dzisiejszej relacji z Legionowa. Dziękuje za wspólnie spędzony czas! Zapraszamy na kolejne gale, które będziemy relacjonować dla Was na żywo !

• Zimnoch odprawił Granta już w drugiej rundzie!

23:18 Druga runda i koniec pojedynku ! Najpierw nokdaun, później Grant znów raz wylądował na deskach.  Szybkie i łatwe zwycięstwo Zimnocha!

23:16 Pierwsza runda dla szybszego i bardziej aktywnego Zimnocha, który unika ciosów Amerykanina.

23:13 Głębokie spojrzenie w oczy. Widoczna różnica warunków fizycznych na korzyść Granta. Pierwszy gong, zaczynamy walkę wieczoru!

23:10 Pięściarze już w ringu. Czas na hymny.

23.08 W ringu jest też już Krzysztof Zimnoch.

23:05 23:05 Do ringu wywoływany jest Michael Grant!

22:55 W oczekiwaniu na walkę wieczoru oglądamy wywiady z nowym trenerem Tomasza Adamka – Gusem Currenem i jego czerwcowym rywalem – Salomonem Haumono, samym Adamkiem i jego trenerem od przygotowania fizycznego Jakubem Chyckim.

22:36 Czeka nas teraz kolejna przerwa. Po niej studio, którego gościem będzie Tomasz Adamek i to na co wszyscy czekają – walka wieczoru! Zimnoch czy Grant?

• Sęk przegrał na punkty z Poliakowem !

22:31 Werdykt sędziów nie jest jednogłośny: 77-75 Sęk, 75-77 Poliakow i 76-77 Poliakow! Dariusz Sęk dosyć niespodziewanie przegrywa na punkty!

22:29 Zabrzmiał ostatni gong. Czekamy na decyzje sędziów.

22:25 Polak zaczął dobrze siódmą rundę, jednak Poliakow trafił mocno lewym sierpowym i Sęk był w opałach. Przed nami ostatnia runda.

22:14 Nie jest to łatwa walka dla Darka Sęka. Rywal unika wielu ciosów, stara się kontratakować. Oglądamy wyrównaną walkę.

22:04 A co się dzieje w ringu? Sęk toczy dosyć wyrównany bój ze sporo niższym Ukraińcem. Zdjęcie autorstwa naszych redaktorów, którzy przygotowują dla Państwa materiały z dzisiejszej gali.

22:03 Realizator Polsatu pokazał nam przygotowującego się do walki Michaela Granta. W szatni towarzyszył mu Tomasz Adamek 🙂

21:58 W ringu jest już reprezentujący Ukrainę – Poliakow, w jego kierunku zmierza właśnie Dariusz Sęk. Walka jest zakontraktowana na 8 rund. Zobaczymy 30 – letniego Polaka, który ostatnią walkę zremisował z dosyć anonimowym Chadlioui.

21:41 Czeka nas teraz trochę dłuższa przerwa. Na karcie walk zostały już tylko dwa pojedynki. W kolejnej walce do ringu wejdą Dariusz Sęk i Viktor Poliakow.

• Faworyzowany Szeremeta wykonał zadanie; Pewne zwycięstwo nad Skrzypczyńskim.

21:37 Po ośmiu rundach, kolejne punktowe zwycięstwo na swoim koncie zapisze Kamil Szeremeta. Mimo wysokiego zwycięstwa na punkty, walka z niezbyt czysto walczącym Skrzypczyńskim nie należała do najłatwiejszych. Sędziowie jednogłośnie wypunktowali: 80-73.

21:20 Na półmetku walki przewagę ma Szeremeta, który w pierwszej rundzie, lewym sierpowym posłał na deski Skrzypczyńskiego.

21:03 Na ringu są już bohaterowie kolejnej walki. Kategoria średnia. Zdecydowanym faworytem jest Szeremeta. Walka jest zakontraktowana na dystans 8 rund. Czy zobaczymy je wszystkie, czy może Kamilowi uda się poprawić słaby współczynnik nokautów?

20:47 Połowa walk za nami. Kibice chyba nie mogą narzekać na brak emocji. Miejmy nadzieje, że kolejne walki dostarczą nam ich jeszcze więcej! Teraz przed nami walka Kamila Szeremety z Sebastianem Skrzypczyńskim.

• Udany debiut Tryca, przed czasem odprawił Gargule.

20:42 Koniec ! Sędzia przerywa walkę. Udany debiut Mateusza Tryca, który w trzeciej rundzie przez techniczny nokaut pokonuje Tomasza Gargule. Mocny, konsekwentny pressing zaowocował cennym, jak na debiut, zwycięstwem.

20:40 Rośnie dominacja Tryca, który rozbija swojego oponenta i zgarnia drugą rundę dla siebie.

20:36 Pięściarze od pierwszej minuty nie szczędzą sobie wymian. Stroną atakującą jest Tryc, który przed chwilą wygrał swoją pierwszą rundę na zawodowych ringach.

20:25 Tomasz Gargula już przygotowuje się do wyjścia na ring! Czy da radę debiutującemu na zawodowych ringach Trycowi?

20:11  W oczekiwaniu na walkę Mateusza Tryca z Tomaszem Gargulą, ciekawe informacje podał, będący w studio Polsatu Mateusz Borek. Po pierwsze dowiedzieliśmy się, że Adam Kownacki będzie sparingpartnerem Tomasza Adamka przed walką na Polsat Boxing Night 7. Borek poinformował również, że próbował doprowadzić do walki Kownacki – Zimnoch! Promotor czerwcowej gali zdradził również z kim zmierzy się Adam Balski. Będzie nim dosyć mocny Nambijczyk – Vikapita Meroro.

20.00 Teraz także widzowie Polsatu Sport mogą obserwować wydarzenia z Legionowa.

• Syrowatka zwycięża na punkty z Szotem.

19: 56 Nie było niespodzianki w polsko -polskim starciu. Początek walki był względnie wyrównany, chociaż od pierwszej minuty nieco lepsze wrażenie sprawiał Syrowatka, który z biegiem czasu zyskiwał coraz większą przewagę. Dzięki większej aktywności, skutecznemu pressingowi zmęczył doświadczonego Szota, jednak nie udało mu się wygrać walki przed czasem. Sędziowie punktowali 2x 59-55 i 60-54 na korzyść Michała Syrowatki.

19:30 Zabrzmiał pierwszy gong w walce Michała Syrowatki z doświadczonym Krzysztofem Szotem.

• Różański nokautuje Colica.

W otwierającej galę walce w kategorii ciężkiej zwycięstwo przed czasem zanotował Łukasz Różański, który w drugiej rundzie odprawił  Marko Colicia.

19:15 Od tej chwili kibice mogą obserwować, co dzieje się na gali w Polsacie Sport Fight.