Gala MB Promotions w Warszawie odwołana

Niestety napływają do nas nienajlepsze wieści. W związku pandemią wirusa SARS-CoV-2 i zakazem imprez masowych doszło do odwołania wydarzeń związanych z boksem.

Już w zeszłym tygodniu nie odbyła się gala w Świebodzinie. Impreza o nazwie ŚWIEBODZIN BOXING NIGHT 2 BY SCHNUG miał się odbyć 7 marca, jednak dzień wcześniej, przed południem impreza została wstrzymana. Gala organizowana przez Pawła Strykowskiego została przeniesiona na inny termin (wstępnie mówi się o 23 maja).

Nie odbędzie się również jubileuszowa edycja popularnej Grandy organizowanej na Warszawskiej Legii. Organizatorzy musieli jednak zrezygnować z wydarzenia na kilka dni przed jego terminem. Na razie nie podano, kiedy 50 Granda mogłaby się odbyć.

Teraz przed podobnym problemem stanęła grupa Mateusza Borka. Ich gala o nazwie „Bitka Warszawska” miała się odbyć 4 kwietnia na warszawskim Bemowie. Organizatorzy byli nawet zdecydowani, żeby przeprowadzić ją bez udziału publiczności. Niestety w obliczu sytuacji, jaka panuje w Polsce, występu odmówił jeden z głównych bohaterów – Ryan Ford miał się zmierzyć w walce wieczoru z Robertem Parzęczewskim. W oświadczeniu przesłanym przez organizatorów czytamy, że Kanadyjczyk postanowił nie ryzykować zdrowiem swoim i swojej rodziny.

Podkreślamy jednak, że gala nie jest zupełnie odwołana, jednak konieczna była zmiana jej terminu. Długość przesunięcia w czasie zależy od tego, jaki rozwój obierze obecna sytuacja w kraju i na świecie.

Leave a Reply