Gala w Radomiu. Zimnoch – Abell: Relacja NA ŻYWO na wRINGu.net

Już dzisiaj o ok. 19.30 ruszamy z relacją na żywo, opisującą zdarzenia prosto z ringu na gali w Radomiu. W głównym starciu wieczoru spotkają się Krzysztof Zimnoch i Joey Abell. Wcześniej w ringu pojawią się m in. Albert Sosnowski, Nagy Aguilera, czy Mateusz Tryc. Czekamy też na Siergieja Werwejko. Czy rosły pięściarz przetrwa napór Aguilery? Chcemy się pośmiać, jednak jeśli wygra, uznamy, że wraca na odpowiedni tor 😉

ODŚWIEŻ RELACJĘ

00.23 Dziękujemy za uwagę, to była niezła noc z radomskim boksem. Do następnego!

00.20>> KOOONIEC WALKI. ZIMNOCH ZNOKAUTOWANY W TRZECIEJ RUNDZIE. TO MUSIAŁO SIĘ STAĆ, ABELL PO PROSTU ZMIAŻDŻYŁ ZAGUBIONEGO W OBRONIE POLAKA. WALKĘ SKOŃCZYŁ POTĘŻNY PRAWY SIERP NA LINACH.

Gratulujemy Joey. Koniec pompowania balonika, mistrza  świata dla Zimnocha nie będzie.

00.16>> Im dłużej trwa walka, tym lepiej dla Zimnocha, który na razie nie ma pomysłu na mocnego przeciwnika. Natomiast Abell boksuje na luzie, może się podobać jego boks. Pytanie na ile starczy mu paliwa. Zimnoch ruszył do ataku pod koniec drugiej odsłony, gdzie trafił prawym prostym. Krzysztof walczy z rozciętym łukiem brwiowym.

00.11>> Już Zimnoch lekko naruszony! Ależ ten Abell jest silny chłop! Ależ się piorą proszę państwa! Zimnoch człapie po ringu, a Abell go zamyka i trafia na linach. Niech Zimnoch dziękuje niebiosom, że Joey go nie posadził, było blisko.

00.07 Polsat właśnie podał, że Joey ma 26 lat 😀 Jego twarz mówi co innego. Metryka z resztą też.

00.04 Zawsze zastanawia nas fakt, dlaczego w walkach, które nie posiadają stawki, grane są hymny narodowe? No chociaż jakiś pasek, WBC Baltic, Slovenian? Cokolwiek.

23.59 Wracamy do relacji. Długo trzeba było czekać, ale wracamy do ringu. Maciej Miszkiń, gośc studia polsatu twierdzi, że minimalnym faworytem jest Joey Abell. Tymczasem przyjezdny pięściarz zaraz wejdzie do ringu.

23.32 W oczekiwaniu na walkę, spójrzcie jak nokautuje najbliższy rywal Krzysztofa Zimnocha. Amerykanin ma cios!

23.18 Trwa studio Polsatu. Czekamy na główną walkę wieczoru.

23.04>> To wyglądało źle! Albert, cenimy Cię, ale kończ z boksem. Sosnowski znokautowany w pierwszej rundzie przez Łukasz Różańskiego. Sosnowski nie pokazał nic, na tle i tak przeciętnego rywala. Seria mocnych ciosów na linach posłały Alberta na deski, z których nie podniósł się na czas. – Pamiętajcie, zawsze wspierajcie polski boks! – powiedział na odejście z ringu Sosnowski.

23.03>> Ruszamy ze starciem Sosnowski – Różański. Runda 1!

22.34 Czekamy na przedostatnią walkę wieczoru: Sosnowski – Różański.

22.26>> Co za żenada, szanowni państwo! Co się stało? Aguilera znalazł się w klinczu z Werwejko, ten wykonał cios w klinczu, dosłownie muskając Aguilerę w szyję. Amerykanin czując obcierkę teatralnie położył się na ziemi, udając faul. Sędzia prosił kilka razy, żeby wstał, ale Aguilera po prostu nie miał chęci walczyć. Walka zakończyła się nokautem… Tak więc, Siergiej Werwejko znokautował Nagy Aguilerę, choć realnie wcale tego nie zrobił 😀 Takie coś tylko u nas, Radom, Polska!

22.24 Według pana Kostyry w ringu walczy Rekowski.

22.22>> Ukrainiec wykorzystuje zasięg rąk, przy dużo mniejszym przeciwniku. Mocny prawy hak wszedł prosto na twarz Aguilery. Nie wiemy, czy to przyjezdny pięściarz jest tak leniwy i ospały, czy Werwejko przeżywa szczyt swojej formy! Kolejna runda dla Werwejki.

22.19>> Werwejko wygrywa zasłużenie rundę nr 2. Był zdecydowanie agresywniejszy, atakował z dystansu. Na razie nieco drętwo chodzi lewy prosty, ale być może to wystarczy na leniwego Amerykanina.

22.16>> Werwejko zadaje niesamowitą serię ciosów, wszystkie w klinczu i na tył głowy rywala! 😀 Aguilera przyklęknął, potrzebuje chwili na dojście do siebie.

22.14>> Różnica w doświadczeniu jest ogromna na korzyść Aguilery, zaś fizycznie dominuje Werwejko. Siergiej już zdążył sprawdzić, czy lubi swoją szczękę, kiedy to Aguilera dopadł do sierpowym z doskoku. Na razie Siergiej stoi, mało tego, przez chwilę trzymał rywala w narożniku. Werwejko bije mocno spięty, o luzie na dzielnicy chyba nie słyszał…

22.11>> Zaczynamy! Rozpoczęła się pierwsza runda walki Werwejko – Aguilera.

21.55 Trwa studio Polsatu. Organizator buduje chyba napięcie na Werwejkę. Aguilera z kolei, wraca do boksu i tym samym do Polski po dwóch latach przerwy. Amerykanin zastopował wówczas Marcina Rekowskiego.

21.46 Jeszcze chwila i wydaje nam się, że do walki wyjdzie SIERGIEJ WERWEJKO!! Nie możemy się doczekać, żeby znów ujrzeć realizację jego talentu w walce. Werwejko vs. Aguilera! To brzmi dobrze, oby tylko Ukrainiec nie wyłapał żadnego cepa, bo skończy się jak z Nascimento w marcu 😉

21.38 Gdzie tam ktoś widział 78-74 dla Runowskiego, to nie mamy pojęcia? Przemek wygrał zasłużenie, wała nie było, ale 78-74? Chwilka  przerwy i wracamy…

21.36>> 77-74, 78-74 i 77-74. Jednogłośnie na punkty zwycięża Przemysław Runowski!

21.34>> Koniec walki, czekamy na werdykt, który minimalnie, ale będzie przychylny dla Polaka…

21.31>> Kiduku to nie pięściarski plebs, jaki zwykł przyjeżdżać do nas na gale. Ten chłopak świetnie boksuje, ma mocny prawy, którym nęka Runowskiego. Gdyby zachował trochę więcej energii (którą zabrał częściowo Polak ciosami na dół), mogłoby być różnie. Świetna walka, duża lekcja dla Przemka. Trwa ostatnia runda

21.27>> Wydaje się, że Runowski opanował sytuację, tyle, że bardziej chodzi o zmęczenie Kiduku, a nie o to, że Runowski walczy wybitnie. Co ciekawe, Runowski naprawdę dobrze chodzi na nogach. To jedyny chyba bokser u Fiodora Łapina, który nie człapie po ringu. Rozpoczęła się siódma runda. Runowski minimalnie wygrywa na punkty.

21.18>> Tempo siadło, ale minimalnie lepszy Runowski, który spycha rywala i atakuje „na charakterze”. Kiduku spuchł, czy czeka na okazję? Runowski dobrze czuje się w półdystansie, ładnie różnicuje ciosy, wali w wątrobę Kiduku, ale ta nic a nic, nie chce się znokautować. Twardy ten przyjezdny bokser.

21.15>> Fantastyczny atak Runowskiego! Polak leje rywala, jak ojciec syna za jedynki w szkole! Runowski złapał przeciwnika na linach, Kiduku dobrze balansował, ale i tak Runowski go zdemolował. Niestety nie udało mu się posłać go na deski, co gorsza, Przemek zdaje się już spompowany tym atakiem.. Bardzo ciekawa walka. Zaczyna się czwarta runda.

21.11>> Runowski ewidentnie obawia się ciosu rywala. Grunt, że Polak zachował spokój do gongu. Pytanie, czy zdoła przejąć kontrolę nad walką? Trwa trzecia runda…

21.08>> Szok, Runowski na deskach! Czarnoskóry pięściarz wleciał w Polaka jak CBA o szóstej rano do mieszkania! Przemek wstał, walczy dalej, jednak traci punkty za nokdaun!

21.03>> Rozpoczęła się walka Runowskiego z Kiduku. Pan Kostyra opowiedział straszną historię, jakoby Kiduku ma taki cios, że niemal zabił w ringu jednego ze swoich rywali. Prosimy nikogo nie zabijać! Kiduku mocno ruszył, ale Runowski ma za szybkie nogi, by dac się trafić sygnalizowanymi ciosami Tanzańczyka.

20.58 Do ringu idzie Twaha Kiduku, nie mamy pojęcia kim on jest, ale to nie istotne. Wazne jest, że ma posłużyć Runowskiemu do podbicia rekordu. A może będzie niespodzianka? Przekonamy się za kilkanaście minut. Do ringu już wychodzi Przemysław Runowski.

20.53 Przerwa na gali w Radomiu…

20.45>> Piąta runda. Tryc z rozciętym łukiem brwiowym, Wóz z rozbitym nosem. Obraz walki krwawy, ostatecznie panowie nie drapią się, tylko rzucają bardzo mocne ciosy. Tryc bazuje na odchyleniach, przeczekał atak i dopadł Woza na linach. Sierpy i podbródki posłały Woza na deski! Mamy nokdaun! Wóz walczy dalej, ale kilka sekund później znowu przyklęknął. Charakterny ten chłopak z Silesia Boxing. Niestety dla niego, na 30 sekund przed gongiem sędzia przerwał walkę. Wóz liczony był kolejny raz, nie było sensu marnować dalej zdrowia. Gratulujemy Mateuszowi kolejnej wygranej!

20.40>> Tempo siadło. Pięściarze już wystrzelali się z ciosów i teraz najlepiej pewnie poszliby na piwo. Za nami czwarta runda. Mądrzejszy boksersko w ringu jest Tryc, który bije na różnych płaszczyznach. Tryc prowadzi walkę na punkty. Wóz wygrał może jedną, pierwszą.

20.35>> Tryc przyspiesza, ładuje mocne sierpy w Woza, ile przetrzyma Wóz?! Odpowiada kontratakiem, jednak jest zdecydowanie mniej skuteczny w ataku od rywala. Tryc przeczekał atak, a teraz panowie tańczą w klinczu. Możliwe, że się polubili i nie chcą się już bić po twarzach! Startuje trzecia runda.

20.31>> Tryc zebrał już jedną okrężną „bułę” z prawej ręki Woza. Nic to jednak na Tryca, który zaczął spokojnie. Walka zaplanowana na sześć rund.

20.25 Do ringu wychodzi Remigiusz Wóz. Za chwilę to samo zrobi Przemek Runowski. Anonsier ringowy dzisiaj zjadł chyba mocnego Hallsa, głos ma co najmniej jak wokalista zespołu heavy metalowego. Podoba nam się!

20.17 Chwila na reklamy proszków do prania, środków laksacyjnych i wracamy do Radomia. Póki co w ringu nic się nie dzieje…

20.12 Zastanawiamy się, czy Zimnoch wyboksuje na nogach silnego Abella. Amerykanin umie przy***ć, aż miło. Tymczasem promotor Tomasz Babiloński już snuje plany co do walki Zimnocha ze Szpilką. W przypadku wygranej Zimnocha, jest plan na jego walkę ze Szpilką 2 grudnia.

20.06 Ruszyło studio Polsatu, tymczasem w ringu wieje pustką i nudą, bo nikogo w nim nie ma. Czekamy na premierową walkę. A jak bardzo czekamy na walkę Siergieja Werwejko, to nawet nie macie pojęcia 😀

19.51 Tak oto prezentuje się ring. Za kilka/kilkanaście minut powinna rozpocząć się pierwsza walka

fot. Ireneusz Fryszkowski

19.35 Witamy Czytelników wRINGu.net. Jedziemy z koksem. Gala za chwilę się rozpocznie. Wcześniej w ringu bili się amatorzy. Poniżej karta walk:

 

 

Dodaj komentarz