Gala w Białymstoku już 23 października

photomini_pierwszy.phpZgromadzeni kibice boksu  chyba nie spodziewali się takiego zjazdu zasłużonych pięściarzy polskiego boksu na czele z Dariuszem Snarskim. Podczas konferencji zapowiadającej galę w Białymstoku można było porozmawiać, a także zrobić sobie zdjęcie między innym z Mariuszem Wachem, Piotrem Wilczewskim, Aleksym Kuziemskim, Mirosławem Nowosadą, Robertem Świerzbińskim oraz z przyszłymi być może gwiazdami polskich i światowych ringów jak Marcin Brzeski, Władimir Letr i najmłodszy z nich Patryk Boruta.

Gala odbędzie swię 23 października, doszło do pierwszych starć „face to face”. Na gali zmierzą się: Patryk Boruta vs Aliaksiandr Abramenka, Andrei Staliarcziuk vs Damian Wrzesiński, Ivan Murashkin vs Mateusz Rzadkosz oraz  olbrzym z Płońska Marcin Brzeski i podopieczny Snarskiego Władimir Letr.

Robert Shy Świerzbiński, który ma powalczyć o pas Międzynarodowego Mistrza Rzeczypospolitej Polskiej wagi średniej jest przymierzany do potyczki z czarnoskórym Francis Thoffo z Francji, zaś  w głównej walce wieczoru Michał Gerlecki zmierzy się najprawdopodobniej z Jessi Luxemburgerem,  także o pas Międzynarodowego mistrza Rzeczypospolitej Polski.

W przedwalkach gali boksu w Baiłymstoku wystąpią także Nikodem Jeżewski, Tomasz Mazur i Szymon Brzęk. Kibice mogli po prezentacji zawodników obejrzeć sparingi Władimira Letra ze swoim pogromcą z 2013 roku  Artiomem Chernakeviczem,  który był teraz tłem dla zawodnika Wschodzący Białystok Boxing Team, oraz Kamila Delugi z Aliaksiandrem Abramenka i młodego prospekta Patryka Boruty z Dzianisem Makarem. Wśród gosci byli obecni V-ce Prezydent Białegostoku Rafał Rudnicki oraz Radni miasta Białegostoku.

Planowana gala odbedzie się 23.10.15 w hali Szkoły Podstawowej nr. 50 przy ul. Pułaskiego 96. Początek o godz.19, przedsprzedaż biletów  w Maniac Gym, Multifit Fitnes Klub, recepcja Hotelu Jard Turkus oraz Ebilet.

źródło: Informacja prasowa/Wschodzący Białystok

Leave a Reply