Gala w Międzyzdrojach: Najważniejsze informacje

miedzyzdroJuż dziś w Międzyzdrojach odbędzie się gala organizowana przez Babilon Promotion. Impreza z cyklu Seaside Boxing Show na stałe już wpisała się w kalendarz wydarzeń bokserskich w naszej ojczyźnie i wypracowała sobie bardzo mocną markę. Przedstawiamy w pigułce najważniejsze informacje dotyczące gali, tak aby każdy kibic wiedział, czego może się spodziewać już wieczorem. Oczywiście redakcja wRINGu.net na bieżąco będzie przekazywać wyniki z gali, śledźcie więc naszą stronę, aby być na bieżąco z wydarzeniami z Międzyzdrojów:

  1. Gala odbędzie się w amfiteatrze w Międzyzdrojach, na wolnym, nadmorskim powietrzu.
  2. W walce wieczoru wystąpi nasz obiecujący junior ciężki Michał Cieślak, który zmierzy się z Finem Jarno Rosbergiem. Dla Polaka będzie to najbardziej wymagający test w dotychczasowej karierze
  3. Organizatorzy przygotowali także ciekawą kartę wstępną. Wystąpią tacy zawodnicy jak Kamil Szeremeta, Piotr Gudel, czy budzący bardzo duże zainteresowanie Tomasz Gargula.
  4. Szeremeta i Gudel sprawdzą się z zagranicznymi zawodnikami, kolejno: Arthurem Hermannem i Markiem Vidalem, zaś Gargula zmierzy się z twardym Sebastianem Skrzypczyńskim.
  5. Dla popularnego „Tomery” ma to być ostatni test przed walką na Polsat Boxing Night z Maciejem Miszkiniem.
  6. Transmisję z gali przeprowadzi telewizja Polsat Sport News. Start już o 20.15
  7. Wyniki na żywo oczywiście na stronie wRingu.net.

Leave a Reply