Gala w Kazaniu: Najważniejsze informacje

wringuJuż w środę odbędzie się gala w Kazaniu. W głównej walce wieczoru zmierzą się Mariusz Wach (31-1, 17 KO) z Aleksandrem Powietkinem (29-1, 21 KO). To jednak nie jedyna atrakcja wieczoru. Redakcja wRingu.net przygotowała błyskawiczną ściągawkę, „kto z kim, o jakie trofea, kiedy i w jakiej telewizji”. Po prostu gala w Kazaniu: Wach – Powietkin w pigułce. A oto najważniejsze informacje:

1. Transmisję z gali przeprowadzi telewizja Polsat Sport

2. Transmisja rozpocznie się o godzinie 14.00 i potrwa do godziny 20.00

3. Relacja „minuta po minucie” oczywiście jak zawsze przy okazji ważnej gali na portalu wRINGu.net: wystarczy kliknąć w link: WACH POWIETKIN NA ŻYWO MINUTA PO MINUCIE

4. Stawką pojedynku Wach – Powietkin będzie pas WBC Silver i prawo walki z Deontayem Wilderem o pełnoprawny tytuł WBC

5. Gala w Kazaniu to także kosmiczna karta walk:

Denis Lebiediew będzie bronił pasa WBA w wadze junior ciężkiej z niewygodnym Lateefem Kayode.

6. Cesar Rene Cuenca (48-0, 2 KO) jest bliski passy 50 zwycięstw bez porażki, na jego drodze staje jednak rosyjski bombardier Eduard Trojanowski, w dawnych czasach pogromca Maćka Zegana. Niech Was nie zdziwi bilans nokautów Cuency, on lubi się bić.

7. Rachim Czakijew po słabszym ostatnio występie wyjdzie do ringu z Olą Afolabim. Pamiętajmy, że Afolabi posiada mocny cios, co w połączeniu z ofensywnym stylem Rosjanina i jego podejrzaną odpornością może dać eksplozywne efekty.

8. Jeśli jest Wam mało bombardowania, w ringu pojawi się także Dimitrij Kudriaszow (18-0, 18 KO), który będzie szukał kolejnej ofiary do swojego nieskazitelnego rekordu. Szanse ustania na nogach Olanrewaju Durodoli wydają się dość nikłe.

9. Wydarzenie ma także kontekst historyczny. Tego dnia w Rosji obchodzi się Dzień Jedności Narodowej w rocznicę upamiętniającą odbicie Kremla z rąk Polaków w 1612 roku. Co prawda promotorzy rosyjscy odżegnują się od tego nawiązania, jednakże jest ono dość oczywiste, zważywszy na zestawienie walki wieczoru.

10. Życzymy Wam wielu wrażeń i jednocześnie zapraszamy na naszą relację już w środę.

Redakcja wRingu.net

Leave a Reply