Gala w Newark w Polsacie Sport

szpila2Telewizja Polsat poinformowała, że przeprowadzi bezpośrednią relację z atrakcyjnie zapowiadającej się gali w Newark z udziałem czterech Polaków. Transmisja już w przyszły piątkowy wieczór. Poniżej informacja ze strony polsatsport.pl:

Artur Szpilka, Krzysztof Głowacki czy Maciej Sulęcki już 14 sierpnia wyjdą na ring w amerykańskim Newark, aby walczyć na gali Premier Boxing Champions. Zmagania Polaków za Oceanem pokażemy na sportowych antenach Polsatu!Podczas gali Premier Boxing Champions w Newark zobaczymy aż czterech reprezentantów Polski! W ringu pojawią się przede wszystkim Artur Szpilka (19-1, 14 KO) i Krzysztof Głowacki (24-0, 15 KO). Pierwszy zmierzy się z groźnym Kubańczykiem Yasmanym Consuegrą. „Głowa” natomiast powalczy o tytuł WBO wagi junior ciężkiej, a jego przeciwnikiem będzie debiutujący w USA Niemiec Marco Huck. Jeśli Polak zwycięży zostanie jedynym obecnie polskim mistrzem świata!

Poza tym swoje pięściarskie umiejętności zaprezentują także Maciej Sulęcki (20-0, 5 KO) i Kamil Łaszczyk (20-0, 8 KO). Pojedynkiem wieczoru w Newark będzie starcie doświadczonych Antonio Tarvera i Steve’a Cunninghama.

źródło: Polsat Sport

Leave a Reply