Gala w Rzeszowie: Diablo kontra Durodola i inni

Już w sobotę w Rzeszowie odbędzie się druga gala Knockout Promotions, która będzie pokazywana na antenach telewizji publicznej. Daniem głównym wydarzenia będzie niesamowicie ciekawie zapowiadające się starcie Krzysztofa Diablo Włodarczyka z Olanrewaju Durodolą. Dla Polaka to walka o być albo nie być w poważnym boksie, zaś dla niebezpiecznego Nigeryjczyka szansa na ponowne zwiększenie wartości swoich akcji. O tej walce już informowaliśmy i szeroko ją komentowaliśmy, czekamy na nią z ogromną niecierpliwością, czas jednak teraz na przedstawienie zawodników, którzy poprzedzą starcie wieczoru.

Paweł Stępień – Ricardo Ramallo

Szybki powrót Pawła do ringu po efektownym występie przeciw Ludwiczakowi. Pięściarz zaprezentował się w Wałczu świetnie, tym chętniej zobaczymy go znów w ringu chcąc zobaczyć jeszcze więcej urozmaiconych akcji. Paweł wyrasta na najlepszego półciężkiego w kraju. Nie wiemy jednak, czy rywal będzie godnie stawiał mu czoła. Lubi paść przed czasem.

Fiodor Czerkaszyn – Ayoub Nefzi

Największa nadzieja na przyszłość grupy Knockout Promotions również wraca prosto z gali w Wałczu. Przeciwnikiem dawny rywal Jonaka, który nie powinien sprawić mu żadnych problemów. Będzie kolejna wątroba jako znak firmowy?

Łukasz Różański – Michael Sprott

Różański po znokautowaniu rozbitego Sosnowskiego i bumowatego Csmora znów walczy z zawodnikiem, delikatnie mówiąc „po przejściach”. Polak mówi głośno, że chce walczyć z Krzyśkiem Zimnochem. Taką walkę popieramy, tej ze Sprottem już nie. Szkoda zdrowia niegdyś dobrego Brytyjczyka.

Przemysław Zyśk – Paweł Semjonov

Lubimy oglądać w ringu Przemysława Zyśka. I pewnie będziemy mieli okazję zobaczyć walkę na całym dystansie, bo poza jednym wyjątkiem Estończyk nie pada przed czasem. Dobra rozgrzewka dla kibiców na hali przed kolejnymi walkami.

Rafał Jackiewicz – Aleksandr Dzemka

Wujcio Rafcio zawalił sprawę i przegrał z Robertem Świerzbińskim. Jeśli więc szybko kogoś nie pokona, nie dostanie szansy na walkę o pasek WBF. Szybko – znaczy się w sobotę. I po to jest ta walka.

Kartę walk uzupełnia starcie Tomasza Gołucha z niepokonanym  Maksimem  Hardzeiką. Wydarzenie odbędzie się w hali G2A Arena, nieopodal lotniska na Jasionce. Będzie to debiut  tego miejsca w związku z galą boksu. Wcześniejsze  wydarzenia pięściarskie odbywały się głównie na hali na Podpromiu. Transmisja w TVP Sport, zaś najważniejsze walki w TVP 1.

 

Dodaj komentarz