Gala w Żyrardowie. Wyniki „NA ŻYWO”

 

Nascimento w piątej rundzie pokonał przez TKO Sergieja  Werwejko! To się nie mogło inaczej skończyć! Ukrainiec może wygrał jedną rundę, a nokaut wisiał w powietrzu już od drugiego starcia. Walka na pewno  nie zasługiwała na starcie wieczoru. Bijatyka, zero techniki i latające cepy. 

22:37 Runda czwarta. Proszę państwa, istne wesele i festyn. Cepy latają od narożnika do narożnika! Zero technicznego boksu.

22:33 Runda trzecia. Mocno rozbity jest Ukrainiec, cepy Nascimento są niezwykle destrukcyjne. Na minutę przed końcem Werwejko był liczony, a przeciwnik otrzymał ostrzeżenie za cios w tył głowy.

22:30 Druga runda. Werwejko próbował dużo atakować, jednak jego ciosy rzadko kiedy dochodziły do celu. Doświadczenie Brazylijczyka nie pozwala na wiele Ukraińcowi. Końcówka rundy dla Brazylijczyka.

22:24 Pierwsza runda. Podobnie jak w walce z Wachem, Nascimento dużo klinczował. Brazylijczyk trafił raz dość groźnie urodzonego na Ukrainie zawodnika, mimo to pierwsza odsłona na korzyść Werwejko.

Przed nami już tylko pojedynek wieczoru Sergiej Werwejko – Marcelo Nascimento!

22:10 Jednogłośną decyzją sędziów wygrał Jordan Kuliński 78:73, 78:74, 78:74! 

Na przestrzeni całej walki aktywniejszy był Kuliński. Obaj jednak bardzo odczuwali trudy starcia i w ostatnich odsłonach żaden nie podjął się odważniejszych akcji. Walka mimo, że tempo w drugiej części spadło, mogła się podobać zgromadzonym w Żyrardowie kibicom.

21:46 Podłucki w drugiej rundzie wylądował na deskach, jednak zdołał się szybko pozbierać. Mimo lepszych warunków jest bardzo stateczny, co wykorzystuje Kuliński.

21:41 Pierwsza runda walki  Jordana Kulińskiego z Piotrem Podłuckim zelektryzowała publiczność w Żyrardowie! Świetna runda, cóż za pojedynek! 

21:34 Kamil Gardzielik pokonał przez TKO Kasjana Inglota w trzeciej rundzie.

Kolejna walka do jednej bramki. Faworyt pojedynku był jeden – Kamil Gardzielik i starcie przebiegało pod jego dyktando!  Różnica w doświadczeniu, technice, szybkości była bardzo widoczna. Zmasakrowana twarz Inglota jest najlepszym świadectwem przewagi Gardzielika. Pierwsze deski Inglota w trzeciej rundzie okazały się jego ostatnimi w tej walce. Całkowita dominacja Gradzielika i zasłużone zwycięstwo.

20:16 Norbert „Noras” Dąbrowski nokautuje już w pierwszej rundzie Michała Graszka!

Coś tu dużo pisać walka zakończyła się już w pierwszej minucie! Pełna kontrola, było widać, że „Noras” to kilka klas wyżej. Czekamy na jego kolejne walki i większe wyzwania.

20:10 Raszewska wypunktowała Libiszewską! 

Od pierwszych sekund to debiutantka Paulina Raszewska próbowała atakować i wywierać presję. Jednak doświadczenie Bojany Libiszewskiej niwelowało te ataki, dzięki czemu pojedynek był wyrównany i trudny do punktowania. Debiutantka na pięściarskich ringach swoją przewagę zaznaczyła w ostatnim starciu, dzięki czemu sędziowie, choć niejednogłośnie punktowali na jej korzyść.

20:50 – Panie i Panowie startujemy! Przed nami pięć walk!

Sergiej Werwejko (103,5 kg) – Marcelo Nascimento (104,5 kg)
Jordan Kuliński (77 kg) – Piotr Podłucki (78,2 kg)
Norbert Dąbrowski (82 kg) – Michał Graszek (85 kg)
Kamil Gardzielik (76,4 kg) – Kasjan Inglot (77 kg)
Paulina Raszewska (54,7 kg) – Bojana Libiszewska (55 kg)

 

20:40 – W związku z niezakończonym meczem, gala w Żyrardowie się opóźnia. Oczywiście wystartujemy jak tylko pierwsi pięściarze pojawią się w ringu!

 

Transmisja telewizyjna gali w Polsat Sport Fight i w Polsacie Sport.

Dodaj komentarz