Muzyk i promotor 50 Cent (Curtis Jackson) w tym tygodniu ogłosił, że jego grupa SMS Promotions bankrutuje. 50 Cent miał w swoim składzie kilku bardzo dobrych pięściarzy z Yuriorkisem Gamboą (24-1, 17 KO) na czele. Teraz, kiedy jest jasne, że zawodnicy walczący pod banderą SMS Promotions, będą musieli szukać nowego promotora, to właśnie Gamboa ogłosił, że jego promotor może liczyć na pełne wsparcie i pomoc.
– Będę wspierał 50 Centa do samego końca. Zawsze był dla mi przyjacielem, na którym mogłem polegać. Jeżeli ma problemy, to przejdziemy przez nie razem – oznajmił były czempion w dwóch kategoriach wagowych.
Przypomnijmy, że Gamboa pozostaje nieaktywny na zawodowym ringu od listopada ubiegłego roku, kiedy zastopował Jose Montesa de Ocę w szóstej rundzie.
Źródło: TMZ Sports