Głowacki: Huck przeżyje szok

Krzysztof GłowackiKrzysztof Głowacki (24-0, 15 KO) już 14 sierpnia na gali w Newark stanie przed szansą zdobycia mistrzowskiego pasa wagi junior ciężkiej w walce z  Marco Huckiem (38-2-1, 26 KO). Polski pięściarz czuje się gotowy do rywalizacji, przygotowywał się bardzo ciężko i zapowiada, że jego rywal przeżyje w ringu szok.

Lekceważy mnie (Huck, przyp. red.) i super, nieco sobie myśli już o kolejnych rywalach i nie skupia się na mnie. A potem w ringu przeżyje lekki szok (…), śmiałem się czytając jego wypowiedzi. Widocznie lubi skupiać na sobie uwagę. Ja wolę najlepsze zostawić na ring (…) walczymy na neutralnym terenie, więc nie będzie parasola ochronnego, jaki zapewniał Huckowi Sauerland. Sędziowie będą wreszcie uważać na jego faule, uderzenia w tył głowy i przetrzymywanie rywala: zapowiada popularny Główka.

Polakowi w sparingach pomagał między innymi Krzysztof Diablo Włodarczyk, były mistrz świata federacji WBC. Na gali w Newark wystąpią także Maciej Sulęcki, Artur Szpilka i Kamil Łaszczyk.

żródło: Super Express

Leave a Reply