Głowacki – Własow: Typowanie redakcji

Turniej WBSS w wadze junior ciężkiej po raz kolejny przyniesie emocje związane z polskim pięściarzem. Tym razem do ringu wyjdzie Krzysztof Głowacki. Jego rywalem będzie mocny Maksym Własow. Stawką rywalizacji jest pas WBO Interim. Redakcja wringu.net poniżej przedstawia swoje typy na pojedynek. Liczymy, że nasi czytelnicy podzielą się również swoimi przemyśleniami.

 

Kamil Janczarek: Własow na punkty

W myśl, że jesteś tak dobry jak Twoja ostatnia walka po za lucky punchem nie daje Krzyśkowi szans. Własow to solidna firma.

Konrad Zieliński: Własow na punkty

Od zawodnika, który resztką sił usadził Marko Hukiča na obecną chwilę dzielą Głowackiego lata świetlne, natomiast Własow ciągle jest na fali wznoszącej, a i to co prezentował w poprzednich walkach może mocno imponować.

Tomek Groblica: Własow na punkty

Własow ma na tyle doświadczenia, żeby zrobić z Polakiem wszystko w ringu. Świetnie pracuje na nogach, bije z luzu, umiejętnie przejmuje dystans oraz kłuje lewym prostym z daleka. Głowacki musi mieć formę co najmniej tak dobrą jak z Hucka lub jeszcze lepszą. Jednak jak przypomnę sobie, jak Głowacki godzinę zabiera się do złożenia kombinacji trzech ciosów, drepcząc przy tym, to po prostu nie wyobrażam sobie jego wygranej. Polak co prawda ma dobry timing i przy zwarciach na bliskim dystansie walka może pójść w obie strony, tyle czy zobaczymy Własowa ryzykującego? Liczę na przebłysk dawnej formy „Głowki”, w przeciwnym razie czeka go ciężki wieczór. Własow UD.

Radek Laudański: Własow na punkty

Krzysztof Głowacki nie jest już w najlepszej formie, miewał problemy z kiepsko notowanymi rywalami, dawno nie walczył z czołówką, a Własow jest świetnie dysponowany w ostatnim czasie i wygra na punkty.

Marek Milczarek: Własow przed czasem

Panowie są w jednym wieku. Ale Vlasov ma przewagę wzrostu, zasięgu, siły. Lepiej porusza sie tez w ringu. Potrafi dobrze skontrować i systematycznie rozbijać rywali. Do tego Głowacki ktory ostatnio rozczarowuje i który zatracił swój pazur oraz chęc wygrywania. W tym zestawieniu typuje wygraną Vlasova przez TKO pod koniec walki.

Maciej Chrościelewski: Własow na punkty

To dobrze, że Główka jest zdecydowany i pewny zwycięstwa, ale może tutaj się ciut zdziwić. Własow ma lepsze nogi i chyba bije mocniej, jeżeli chodzi o cios pojedyńczy. Główka ma większe szanse gdyby doszło między nimi do bijatyki, w przeciwnym razie obawiam się, że Własow wygra na punkty. Dla mnie tutaj faworytem jest gość z sowietów, chociaż oczywiście chciałbym wygranej Polaka.

Tomasz Nowak: Własow na punkty

Kibicuję Polakowi, jednak jeśli mam przedstawić, kto jest realnym faworytem, muszę wskazać na Rosjanina. Obawiam się o pracę nóg Krzysztofa i jego lewy prosty. Walczący nieschematycznie i będący w gazie Własow będzie ciężki do odczytania w ringu. Przewaga fizyczna również po jego stronie. Jeśli Krzysiek nie wzniesie się na wyżyny- przegra.

Dodaj komentarz