Gołowkin – Alvarez bez transmisji w Polsce?

Wygląda na to, że polski fan pięściarstwa przez najbliższy czas będzie karmiony transmisjami gal z Łomianek, Żyrardowa i innych okolicznych miasteczek, gdyż nie ma co liczyć na oglądanie jakościowego boksu. Przed sobotnią mega-walką Giennadija Gołowkina i Saula Alvareza, my fani, zostaniemy na lodzie bez transmisji na żywo w Polsce. Nie jest to ostatecznie przesądzone, jednak nic nie wskazuje, aby którakolwiek z dużych stacji w naszym kraju wykupiła prawa do przekazu.

Bywało, że niespodziankę robił CANAL+, który „od dzwonu” pokazuje gale. Tym razem francuski operator telewizyjny nie sprawi nam prezentu. Prawie na pewno nie zrobi też tego Polsat Sport, który kiedyś zapewniał kibicowi dostęp niemal do każdego większego wydarzenia na świecie. Innych anten, jak TVP Sport nawet nie wspominamy. Dzisiaj sytuacja zapowiada się tak, że nie wiadomo gdzie i czy obejrzymy turniej World Boxing Super Series, walki w Wielkiej Brytanii, gdzie szermierka na pięści niesamowicie rozkwitła, a także wydarzenia za oceanem…

No cóż, pozostaje nam czekać na galę w Łomiankach, Mińsku Mazowieckim (z ciekawym main eventem) i inne Legionowa, gdzie obejrzymy prawdziwe tuzy boksu z polskiego podwórka.

Dodaj komentarz