Gołowkin lub Andrade rywalami Sulęckiego?!

Maciej Sulęcki jest na ostatniej prostej do walki z Gabrielem Rosado. Do starcia dojdzie już w najbliższy weekend w Filadelfii. Polak jest przygotowany i zmotywowany by efektownie zwyciężyć na terenie rywala. Tymczasem Eddie Hearn, prawdopodobnie najmocniejszy promotor na świecie już przedstawia plan na dalszy walki z udziałem Macieja.

Brytyjczyk jest jedną z najważniejszych twarzy projektu DAZN i ma zapewnić platformie najlepszych zawodników i najciekawsze walki. Nie mógł mu zniknąć z pola widzenia taki zawodnik jak Sulęcki. Hearn liczy, że jeśli Striczu pokona Rosado w następnym pojedynku zmierzy się z Demetriusem Boo Boo Andrade, a więc posiadaczem pasa mistrza świata federacji WBO. Ten ma wrócić na ring 15 czerwca.

To jednak nie jest jedyna możliwość. Kontrakt z DAZN podpisał wybitny Giennadij Gołowkin. Hearn również tutaj upatruje możliwości zorganizowania walki z Polakiem, ceniąc jakość obu pięściarzy i licząc, że ich zestawienie da w ringu eksplozywne efekty.

Świetną informacją jest, że Hearn wierzy w Sulęckiego. By jednak doszło do wymienionych wyżej potencjalnych starć konieczne jest zwycięstwo nad Rosado. Najlepiej efektowne zwycięstwo. I tego sobie i Maćkowi życzymy.

Dodaj komentarz