Groves: Spodziewam się wojny, nie mogę się doczekać

george grovesGeorge Groves (23-3, 18 KO) jest pewny swoich umiejętności przed walką z Martinem Murrayem (32-3-1, 15 KO), do której dojdzie na gali Joshua-Breazeale.  28 letni pięściarz przekonuje, że pokona swojego czerwcowego rywala, a następnie sięgnie po mistrzowski pas.

Zaliczyłem już w tym roku dwa świetne występy, oba w Londynie, a ostatni w O2 Arena. To dla mnie miejsce udanych łowów. Martin jest idealnym rywalem w tym momencie mojej kariery. To zawodnik ze światowego poziomu i będę musiał być maksymalnie skoncentrowany i jak najlepiej przygotowany, aby go pokonać. Wygrana otworzy mi wiele drzwi i przybliży do osiągnięcia celu, którym jest zostanie mistrzem świata. Spodziewam się wojny, nie mogę się doczekać – powiedział „Saint George”.

Groves już dwukrotnie bez powodzenia podchodził do walki o mistrzostwo globu w dywizji super średniej. Jego starcie z Murrayem poprzedzi walkę wieczoru, w której do swojej pierwszej obrony pasa IBF przystąpi Anthony Joshua  (16-0, 16 KO) w starciu z niepokonanym Dominicem Breazeale (17-0, 15 KO). Gala odbędzie się 25 czerwca w Londyńskiej O2 Arena.

Źródło: bscence

Leave a Reply