Izu Ugonoh kontra Łukasz Różański na gali w Rzeszowie!

6 lipca podczas gali Knockout Boxing Night w Rzeszowie w walce wieczoru zmierzą się dwaj zawodnicy wagi ciężkiej. Po jednej stronie ringu stanie jeden z naszych czołowych zawodników królewskiej dywizji, Izu Ugonoh, zaś w przeciwnym narożniku pojawi się Łukasz Różański.

Dla Izu będzie to powrót na ring po rocznej przerwie. Po raz ostatni boksował na stadionie narodowym przeciw Fredowi Kassiemu, który jednak nie zamierzał rywalizować z zawodnikiem z Trójmiasta i szybko poddał walkę. Wcześniej Ugonoh został znokautowany przez Dominika Breazeale (tego samego, który padł w sobotę w walce z Wilderem). Jeśli chce przywrócić karierę na właściwe tory musi pokonać Różańskiego.

Różański jest dotychczas niepokonany, jednak w jego rekordzie trudno szukać poważnych testów. Pokonywał wprawdzie Alberta Sosnowskiego i Michaela Sprotta, jednak obaj dawno byli po swoich najlepszych latach. Walka z Izu będzie dla niego walką życia i możliwą przepustką do pojedynków z czołówką wagi ciężkiej.

Rzeszowianin będzie walczył na swoim terenie, na stadionie Stali. Wydarzenie z pewnością przyciągnie sporo kibiców. Bilety są już dostępne. Oprócz walki wieczoru zobaczymy w ringu świetnego Fiodora Czerkaszyna oraz ciekawe starcie Matyja – Stępień. Transmisja w TVP Sport.

Link do zakupu biletów: https://www.ebilet.pl/sport/sporty-walki/knockout-boxing-night/

Leave a Reply