Jędrzejczyk – Andrade: kursy bukmacherów

Już w najbliższą sobotę wraca do oktagonu UFC duma polskich sportów walki Joanna Jędrzejczyk. Podczas gali z numerem 211, która zostanie zorganizowana w Dallas, zawodniczka pochodząca z Olsztyna zmierzy się z niebezpieczną Jessiką Andrade. Według firmy bukmacherskiej LV Bet, Jędrzejczyk jest faworytką tego pojedynku. Jej zwycięstwo wyceniane jest po kursie 1.57. W przypadku zwycięstwa Brazylijki mnożnik wynosi 2.25. Polka, która jest uznawana za najlepszą zawodniczkę bez podziału na kategorie wagowe stoczy już piątą obronę tytułu.

Podczas wydarzenia, w walce wieczoru dojdzie do walki o pas wagi ciężkiej UFC.Zmierzą się w niej dotychczasowy mistrz Stipe Miocic i Junior Dos Santos. Faworytem w stosunku 1.71 – 2.03.

Nie zabraknie także kolejnego polskiego akcentu. Idący jak burza w kategorii średniej Krzysztof Jotko zmierzy się z Davidem Branchem. W tym przypadku analitycy LV Bet przewidują kursy 1.63-2.16. Transmisja na żywo z gali w Dallas tradycyjnie zostanie pokazana w telewizji Extreme Sports Channell.

Więcej kursów na walki MMA i bokserskie na stronie LV BET

Leave a Reply