joe smith jr

Joe Smith jr vs Maksym Własow już w sobotę (zapowiedź wideo)

Walka o wakujące mistrzostwo WBO w kategorii półciężkiej miała się odbyć już kilka tygodni termu, ale na przeszkodzie stanął pozytywny wynik testu na Covid u Własowa. Ostatecznie pięściarze zmierza się ze sobą już za kilka dni podczas gali w Tulsie.

Własow w przeszłości świetnie sobie radził w wadze cruiser, gdzie zanotował kilka cennych nokautów. Kiedy był już na ostatniej prostej do zdobycia tytułu, plany zepsuł mu Krzysztof Głowacki. Po tamtej porażce Własow zszedł do wagi niżej, gdzie zanotował trzy wygrane.

Joe Smith jr jest najbardziej znany ze znokautowania Bernarda Hopkinsa oraz Andrzeja Fonfary. Nie prezentuje może najwyższego poziomu wyszkolenia, ale ma duże serce do walki i bije bardzo mocno. Zestawienie tych dwóch zawodników powinno nieść za sobą sporo emocji pozostawić wynik otwarty.

Podczas tej samej gali zaprezentuje się również młodsze pokolenie wagi ciężkiej. Efe Ajagba zmierzy się z niewygodnym Brianem Howardem natomiast Jared Anderson stanie naprzeciw Jeremiaha Karpency’ego.

Transmisję z gali przeprowadzi stacja Polsat Sport. Początek o godzinie 3.00. Poniżej prezentujemy wam żwiastun tego wydarzenia:

Leave a Reply