Joshua – Takam NA ŻYWO

Już dzisiaj wieczorem na stadionie Millenium w Cardiff dojdzie do bardzo ciekawego pojedynku wagi ciężkiej. W stawce pasy IBF i WBA, w ringu zaś zmierzą się panujący mistrz Anthony Joshua i pretendent Carlos Takam. Cały świat boksu czeka na występ Brytyjczyka i zastanawia się jaka będzie jego forma w pierwszym pojedynku po walce z Władimirem Kliczko. Redakcja wRingu.net jak zawsze przy okazji ważnych walk przeprowadzi z tej gali relację NA ŻYWO minuta po minucie. Już od godziny 20:00 będziemy informować Was, co dzieje się na ringu w Cardiff. Karta walk jest niesamowicie interesująca, będą starcia wagi ciężkiej i walki o mistrzostwo świata. Zapraszamy, nie zabraknie ciekawostek i komentarzy!
Relacja telewizyjna na kanale Canal Plus Sport 2.

ODŚWIEŻ RELACJĘ

01.00 Joshua zastopował Takama. Za wczesne przerwanie, Takam porozcinany, ale spokojnie mógł walczyć dalej.

23.53 UWAGA SZÓSTA RUNDA! Strasznie nie szkoda Takama, który ma rozbity łuk, ale robi, co może!

23.41 Trzecia runda, o dziwo, bardzo zachowawczo. A przecież Joshua mówił, że wychodzi, żeby zatłuc. Takam, to nie plebs (co wiemy od zawsze). Takam, to jest MEGA pretendent. I weźcie teraz postawcie Pulewa w tej walce… już byłby koniec

23.33 Tak Anthony patrzy na rywala na chwilę przed walką. Zaczęło się, Joshua kotrolnie, Takam robi dużo zwodów, z rundy premierowej nic nie wynika…

23.24 WYCHODZI DŻOSZUA!

23.02 Teraz przerwa w gali UK. A my oglądamy sobie na youtubie powtórkę Ike Ibeabuchi vs. David Tua. Co to była za walka!

22.55 Dillian Whyte wygrywa z Heleniusem. Fin tylko skupił się na przetrwaniu i tak oto mamy decyzję jednogłośną.

22.49 Nikogo to nie obchodzi, ale rzetelnie dostarczamy infiormację: Frank Buglioni pokonał na punkty Craiga Richardsa. Jednogłośna decyzja punktowa.

22.48 Tak to na linach wygląda. Whyte dominuje, Helenius tylko myśli o przetrwaniu…

22.41 Helenius ciągle bije się z Whytem. Ta walka nie ma sensu. W sensie.. Whyte napiera, Helenius unika nokautu.

22.15 Przed nami czwarta runda. Wygrywa Whyte, narzuca swój styl, swoje tempo. Anglik trafia w półdystansie. Helenius? Całkiem niezła praca nóg, co jest szokiem, jak na takiego sztywniaka. Popatrzmy jak to się zakończy.. Czasówka, czy punkty?

22.00 W ringu już jest Robert Helenius oraz Dillian Whyte. Oj coś czujemy, że Whyte usadzi Heleniusa! Ale nigdy nie wiadomo, to waga ciężka!.

21.50 Wygrywa Katie Taylor! Nowa mistrzyni WBA wagi lekkiej! Gratulacje! Biła rywalkę jak dziewucha drugą dziewuchę za podryw chłopaka!

21.36 Panie biją się jak chłopy. Po wielu rundach przewagi Brytyjki do głosu dochodzi pani z Argentyny, mistrzyni. Dziewczyny strasznie się drapią, bardzo twarda walka, jesteśmy w szoku, bo na gali w Polsce czasem tak nie ma.

21.22 Pani z Argentyny już na deskach w drugiej rundzie!! Taylor macha rękami jak Evander Holyfield! Tyle, że jest nieco mniejsza od niego. Na razie mistrzyni z Argentyny dotrwała do trzeciej rundy…

21.14 Tymczasem za chwilę bój stoczą panie: Katie Taylor kontra bardzo ładna mistrzyni z Argentyny, której nikt nie zna!

21.11 W studio CANAL+ Janusz Pindera (który na pewno nie jest „januszem” boksu) oraz Grzegorz Proksa. Lubimy słuchać tych dwóch dżentelmenów. Rzeczowo i konkretnie o wydarzeniach z ringu…

21.05 Na gali w UK chwilowo przerwa, nic się dzieje… Tymczasem czekamy na start z wagą ciężką. Helenius vs. Whyte, Joshua vs. Takam (silny Takam). Oj będzie się działo.

20.42 Taki oto fightcard przygotowali organizatorzy, plus wspomniane wcześniej dwie walki:

  • Kal Yafai v Sho Ishida
  • Dillian Whyte v Robert Helenius
  • Katie Taylor v Anahi Esther
  • Frank Buglioni v Craig Richards
  • Lenroy Thomas v Dave Allen

20.22 Póki co dwie walki za nami. Lawrence Okolie pokonał Adama Williamsa przed czasem w trzeciej rundzie. Swoją walkę ma też niejaki Joshua Buatsi, który wypunktował po sześciu rundach Saidou Sallę. Prawdziwe emocje dopiero przed nami. Będzie się działo od ok. 21.00

Dodaj komentarz