„Karate Hottie” kolejną rywalką Joanny Jędrzejczyk

Mistrzyni UFC wagi słomkowej i najlepsza zawodniczka bez podziału na kategorie wagowe Joanna Jędrzejczyk kolejną obronę swojego pasa stoczy na gali UFC 211 w Dallas. Jej rywalką będzie reprezentantka Jackson-Wink MMA – Michelle Waterson. Wydarzenie zaplanowane jest na 13 maja.

Są to jeszcze nieoficjalne informacje. Do ogłoszenia pojedynku może dojść jednak  nawet w ten weekend, ponieważ obie zawodniczki będą gośćić na gali UFC on Fox 23. Popularna „Karate Hottie” szansę na występ w pojedynku mistrzowskim uzyskała dzięki zwycięstwu nad Paige VanZant, którą pokonała przez duszenie zza pleców już w pierwszej rundzie.

Dla Joanny Jędrzejczyk będzie to już piąta obrona mistrzowskiego pasa.  W ostatniej walce pokonała zdecydowanie na punkty Karolinę Kowalkiewicz podczas gali w Nowym Jorku. Od lutego fani będą mogli oglądać Joasię także w telewizyjnym show „Agent”. Kibice nie muszą się jednak martwić o formę naszej gwiazdy, ponieważ program został nagrany dużo wcześniej i nie przeszkodzi w przygotowaniach do występu w oktagonie UFC.

źródło:mmarocks.pl/własne

Dodaj komentarz