Kathy Duva: Siergiej jest w takiej formie, w jakiej nie był jeszcze nigdy wcześniej

W nocy z soboty na niedzielę dojedzie do hitowego rewanżu między Siergiejem Kowaliowem (30-1-1, 26 KO), a jego jedynym pogromcą Andre Wardem (31-0, 15 KO). Na ten pojedynek czeka cały pięściarski świat. Do pierwszego straci doszło w listopadzie ubiegłego roku. Zdaniem sędziów wygrał Amerykanin, jednak zdania co do werdyktu są mocno podzielone. Miedzy innymi redaktorzy naszego portalu prawie jednogłośnie stwierdzili – walkę wygrał „Kruszer”. Tym razem szefowa stajni Main Events zapewnia, że występujący w roli pretendenta Kowaliow nie pozostawi wątpliwości.

On zmienił swój sposób treningu i to był problem. Po czterech rundach był już wyczerpany. To nie powinno się zdarzyć u sportowca na takim poziomie. Trenował zbyt ciężko, widziałam to na własne oczy. To było straszne, ale teraz ma wokół siebie właściwych ludzi, jestem pewna, że coś takiego się nie powtórzy. Teraz Siergiej jest w takiej formie, w jakiej nie był jeszcze nigdy wcześniej – powiedziała Duva.

Pojedynek Ward-Kowaliow będzie toczył się o  pasy WBA Super, IBF i WBO w wadze półciężkiej, w Mandalay Bay w Las Vegas. Transmisja w nocy z soboty na niedzielę od 2:00 w Polsacie Sport.

Źródło: boxingtalk.com

Dodaj komentarz