Kolejna walka Marco Hucka w najbliższa sobotę

Marco Huck (41-5-1, 28 KO) znajduje się na zakręcie kariery od 5 lat i momentu, kiedy został znokautowany przez Krzysztofa Głowackiego. Z ostatnich 7 pojedynków wygrał zaledwie 3. Po rozstaniu z promotorem próbował podbić na własną rękę USA, ale okazało się, że bez odpowiedniego parasola, jaki miał w Niemczech wcale nie jest to łatwe.

Jednak mimo tego Huck nie składa broni. Huck ostatecznie porzucił swoja koronną kategorię i kontynuuje karierę w wadze ciężkiej. 29 sierpnia na gali w Braunlage stoczy pojedynek z Dennisem Lewandowskim (13-4, 6 KO). Warto tutaj dodać, że Lewandowski w ostatniej walce wniósł na wagę prawie 160 kg. Więc najwyraźniej już przestał traktować boks na poważnie.

Podczas tej samej gali w ringu zamelduje się Rafał Jackiewicz (51-26-2, 22 KO). Liczący sobie 42 lata Jackiewicz pojedynki ringowe też traktuje z przymrużeniem oka, ale ponieważ nadal nie daje się znokautować i gwarantuje rundy doświadczenia, to nadal może liczyć na ciekawe oferty oraz wypłaty jako tester dla młodszych zawodników. W sobotę jego rywalem będzie 10 lat młodszy Rico Mueller (25-3-1, 17 KO).

Leave a Reply